http://didshahr.ir/258355

07:30 :: 1401/12/18

زهرا قدیمی به ضرورت احداث مجتمع ورزشی ویژه بانوان در شهر اشاره کرد و گفت:لازم است مکانی امن برای ورزش و ارتقا سلامت جسمانی اختصاص یابد که در تخصیص بودجه به این امر توجه شد.

زهرا قدیمی

زهرا قدیمی در جلسه بررسی بودجه ۱۴۰۲ سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل به ضرورت احداث مجتمع ورزشی ویژه بانوان در شهر اشاره کرد و گفت: لازم است مکانی امن برای ورزش و ارتقا سلامت جسمانی اختصاص یابد که در تخصیص بودجه به این امر توجه شد.

وی با بیان اینکه بخشی از بانوان خودسرپرست و بدسرپرست جز قشر آسیب پذیر جامعه هستند؛ افزود: در طول سال جاری فقط با راه اندازی چند عدد غرفه بعنوان سه شنبه بازار در محوطه فرهنگسرای بانوان و خانواده شهرداری اردبیل شاهد درآمدزایی و استقبال چشمگیر بانوان شدیم.

عضو شورای شهر اردبیل ادامه داد: ایجاد بازارچه‌های دائم و موقت در سطح شهر ویژه بانوان به جهت عرضه توانمندی و محصولات بانوان میتواند بخشی از مشکلات معیشتی این قشر از جامعه را مرتفع کند که از سازمان فرهنگی ورزشی درخواست داریم به این امر توجه کند.

قدیمی بیان کرد: این بازارچه‌ها میتواند با سازه های سبک نه فقط در مناسبت ها، بلکه در کل ایام سال بمنظور حمایت از بانوان راه اندازی شود که در این خصوص ردیف بودجه ای مشخصی را تعیین کردیم.

عضو شورای شهر اردبیل ادامه داد: حتی برخی از غرفه های نمایشگاه بین المللی نیز میتواند برای حمایت از بانوان از طرف شهرداری در اختیار بانوان قرار گیرند.

قدیمی با بیان اینکه در دور پنج شورا مکان یابی پارک بانوان شماره دو انجام گرفت و زرناس بعنوان محلی برای احداث پارک شماره دو بانوان انتخاب شد؛ لذا از رئیس سازمان فرهنگی ورزشی درخواست داریم این موضوع را پیگیری کند.

وی در انتها پیشنهاد میزبانی اردبیل از جلسات هم اندیشی بانوان شهرداری های کشور را ارایه کرد و گفت: هر ساله برای هم اندیشی پاره‌ای از مشکلات زنان شهر میزبان برخی از استانهای کشور می شویم و همواره اردبیل بعنوان میهمان دعوت میشود و شایسته است یکبار دیگر اردبیل نیز میزبان این جلسات هم اندیشی قرار گیرد .

 

احداث مجتمع ورزشی ویژه بانوان در شهر

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/258355

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *