http://didshahr.ir/264312

06:47 :: 1402/08/04

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری اردبیل گفت: پیرو درخواست‌های مردمی تا پایان فصل خزان، برگ‌های پاییزی در ۷ نقطه شهر جمع‌آوری نخواهد شد‌.

پاییز درختان

شهرام جوادزاده با اشاره به ریزش برگ‌های پاییزی در فصل پاییز و جلوه‌ی زیبا به فضای شهر اظهار کرد: با توجه به درخواست و مطالبه شهروندان طی روزهای گذشته با هماهنگی‌های صورت گرفته، برگ‌های پاییزی درختان در ۷ نقطه شهر جمع آوری نمی‌شود تا زمینه ثبت تصاویر ماندگار با استفاده از مناظر طبیعی پاییزی برای شهروندان فراهم شود.

وی افزود: برگ‌های درختان پیاده راه مابین میدان بسیج و ارتش، گذرگاه آرامش حدفاصل میدان پلیس وشوراسنتر، پیاده راه عالی قاپو، پیاده راه مقابل استانداری و پیاده‌راه‌های کنار رودخانه بالیخلی‌چای از جمله خیابان(پارک)معلم، خیابان ساحلی، و خیابان مطهری به‌صورت مدیریت شده جمع‌آوری نخواهد شد.

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری اردبیل با بیان این‌که در راستای بهره‌مندی شهروندان از زیبایی‌های فصل پاییز برنامه‌ریزی لازم برای ایجاد معبر پاییزی در سطح شهر انجام شده‌است، تصریح کرد: این اقدام در راستای استفاده از مناظر زیبای طبیعی و ایجاد فرش پاییزی در برخی نقاط شهر باتوجه به درخواست شهروندان انجام می‌شود.

جوادزاده گفت: این طرح برای اولین بار اجرایی می‌شود تا شهروندان بتوانند از این فرصت برای ثبت خاطره پاییز ۱۴۰۲ استفاده کنند.

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/264312

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *