http://didshahr.ir/262854

08:06 :: 1402/05/31

شهردار اردبیل گفت: همزمان با ایام پیاده‌روی اربعین، شهرداری اردبیل با ۳۴ دستگاه اتوبوس به زائران در مسیر کربلای معلی خدمات ارائه می‌کند.

محمود صفری

محمود صفری

 

محمود صفری در مراسم بدرقه تیم خدماتی شهرداری به مرز خسروی و مهران اظهار کرد: ۲۷ دستگاه اتوبوس برای جابجایی زائران اربعین حسینی تدارک دیده شده تا با اعزام آنها به مرز مهران و خسروی بتوانیم خدماتی را به زائران کربلای معلی انجام دهیم.

وی تصریح کرد: در کنار عزیمت ۲۷ دستگاه اتوبوس شهری، ۲ دستگاه خودروی آتش نشانی نیز به همراه اکیپ‌های مجهز و کارآزموده به مناطق مرزی خسروی و مهران اعزام می‌شوند تا شاهد خدمات رسانی در مواقع اضطراری به زائران و مسافران مسیر حرکت اربعین حسینی باشیم.

شهرداری اردبیل گفت: شهرداری اردبیل یک دستگاه خودروی حمل زباله و چهار دستگاه ون را نیز به مناطق مرزی خسروی و مهران و مسیر پیاده روی اربعین حسینی ارسال می‌کند تا خدمات رسانی را به نفع زائران انجام دهند.

صفری افزود: ۲۰ پاکبان علاقه مند اردبیلی نیز برای ارائه خدمات به زائران حسینی در مسیرهای عزیمت زائران حاضر شده و نسبت به رفت و روب و تنظیف محل‌های گذر زائران اقدام خواهند کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: بر اساس دستورالعمل ابلاغی از وزارت کشور و تاکید مسئولان استانی، شهرداری برنامه ریزی مناسبی را در اعزام ماشین آلات و اکیپ‌های خدمات رسان انجام داده تا در این ایام گرم سال زائران کربلای معلی به راحتی بتوانند سفر معنوی خود را در قالب همایش جهانی اربعین انجام دهند.

شهردار اردبیل اضافه کرد: علاوه بر شهرداری، سایر نهادها نیز با حضور در این مسیر به زائران خدمات رسانی خواهند کرد ولی مجموعه شهرداری با نیتی خالص و به دور از دغدغه و نگرانی‌های روزمره به دنبال ارائه خدمات رضایت بخش به نفع زائران کربلا هستند تا در این مسیر رضایت آنها را فراهم کنند.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/262854

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *