http://didshahr.ir/252588

07:43 :: 1401/07/20

فرماندار اردبیل گفت: دغدغه بیماران خاص و خانواده‌هایشان به ویژه بیماران سرطانی در تأمین دارو برطرف می‌شود.

بیمار تصادفی

سید محمد اعتماد اعجازی در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان اردبیل اظهار کرد: توزیع مرغ منجمد به مقدار نیاز مردم در مراکز توزیع و فروش معتبر انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: روند توزیع مرغ منجمد برای تأمین نیاز مردم شهرستان اردبیل در مراکز توزیع و فروش معتبر شهرستان اردبیل ادامه دارد تا دغدغه مردم در تأمین مرغ برطرف شود.

فرماندار اردبیل از ذخیره و توزیع کالاهای ضروری و پروتئینی در شهرستان خبر داد و گفت: مردم در این زمینه نگرانی نداشته باشند چرا که به مقدار نیاز این کالاها در سطح عرضه موجود است.

اعتماد اعجازی افزود: با تاکید بر تشدید نظارت بر توزیع و فروش کالاهای ضروری در شهرستان اردبیل، با هرگونه گران‌فروشی و تخلف در عرضه کالاهای مورد نیاز مردم برخورد شدید انجام می‌شود.

وی با تاکید بر برطرف کردن دغدغه بیماران خاص و خانواده‌هایشان به ویژه بیماران سرطانی خاطرنشان کرد: خدمات‌دهی به این بیماران و مدیریت هزینه در این امر باید مبنای کار باشد.

اعتماد اعجازی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: پیشگیری از بیماری التور بسیار حائز اهمیت است و همچنین آزمایشات لازم در زمینه سبزیجات و آب شرب مصرفی به طور مداوم انجام شود تا از هرگونه بیماری و آلودگی در این حوزه‌ها پیشگیری شود.

فرماندار اردبیل اضافه کرد: نظارت بهداشتی در مدارس و تغذیه دانش‌آموزان برای پیشگیری از بیماری‌های مسری در شهرستان تشدید می‌شود و باید سرویس‌های مدارس شهرستان هم به صورت ویژه ساماندهی شود.

بیماری زنان

تامین نیازهای دارویی بیماران خاص در اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/252588

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *