http://didshahr.ir/256841

05:46 :: 1401/11/10

فرماندار اردبیل حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در اشتغال و رونق اقتصادی منطقه را ضروری دانست و افزود: روند سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در منطقه با هدف رونق تولید و اشتغال‌زایی تسهیل شده است.

اشتغال در کارگاه صنعتی

فرماندار اردبیل گفت: تعهد اشتغال ثبت شده در سامانه رصد از سوی دستگاه‌های اجرایی این شهرستان به پنج هزار و ۲۹۹ نفر رسید.

سیدمحمد اعتماد اعجازی در جلسه اشتغال شهرستان اردبیل، حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در اشتغال و رونق اقتصادی منطقه را ضروری دانست و افزود: روند سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در منطقه با هدف رونق تولید و اشتغال‌زایی تسهیل شده است.

وی از سرمایه‌گذاری ۶۰۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی برای راه‌اندازی مجتمع خدماتی و رفاهی هیر خبرداد و گفت: شهر هیر با قابلیت‌های ویژه گردشگری سالانه میزبان گردشگران نوروزی و تابستانی است و راه‌اندازی این مجتمع جزو خواسته‌های اصلی مردم این منطقه است.

فرماندار اردبیل با اشاره به تسهیل روند عملیات اجرایی این طرح گفت: حمایت‌های همه‌جانبه‌ای از سرمایه‌گذار بخش خصوصی در این مجموعه انجام می‌شود تا این طرح در زمان مقرر به بهره‌برداری برسد.

اعتماد اعجازی همچنین ادامه داد: رفع موانع سرمایه‌گذاری و حمایت عملی از سرمایه‌گذاران برای راه‌اندازی طرح‌های مختلف در اولویت‌ قرار گرفته و انتظار می‌رود با اقدامات انجام شده شاهد رونق اقتصادی و گردشگری منطقه باشیم.

وی درباره احداث طرح نهضت ملی مسکن شهرستان اردبیل افزود: زمین موردنیاز این طرح در مساحت ۵۵۰ هکتار تهیه شده و امید است این طرح در زمان مقرر اجرا و تکمیل شود تا شاهد خانه‌دارشدن متقاضیان مسکن در اردبیل باشیم.

فرماندار اردبیل با اشاره به میزبانی اردبیل از رویداد بین‌المللی ۲۰۲۳ افزود: باید از این میزبانی برای معرفی ظرفیت‌های فرهنگی، گردشگری و تاریخی اردبیل بصورت بهینه استفاده شود.

وی بیان کرد: برای اجرای بهتر این رویداد بین‌المللی برنامه‌های آموزشی در حوزه خدمات‌دهی به گردشگران و تکمیل زیرساخت‌های گردشگری شهرستان مبنای کار قرار گرفته است.

این مقام مسئول ساماندهی بازار تاریخی اردبیل را یادآور شد و گفت: یکی از اولویت‌های اساسی در شهرستان اردبیل ساماندهی بازار تاریخی این شهر است که با همکاری دستگاه‌های مربوطه ساماندهی می‌شود.

وی با اشاره به مشکلات آب روستاهای پایاب تالاب نئور گفت: با جدیت پیگیر مشکلات اهالی این روستاها هستیم و مصمم هستیم حق‌آبه اهالی این روستاها را از تالاب نئور تامین کنیم.

 

ضرورت حمایت از سرمایه گذاران در بخش خصوصی

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/256841

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *