http://didshahr.ir/248757

00:11 :: 1401/04/15

مدیرعامل آب منطقه‌ای استان اردبیل گفت: سد کلاسر گرمی که با ۱۷ میلیارد تومان می توانست به بهره برداری برسد هم اکنون با بیش از ۳۵۰ میلیارد تومان تکمیل نمی شود.

ضرر صد میلیارد تومانی به مردم گرمی

با اشاره به راکد ماندن سد کلاسر گرمی گفت: بانیان وضع موجود سد کلاسر باید جوابگوی مقامات قضایی و مردم باشند.

علی حیدری اناری گفت: سد کلاسر گرمی در سال ۱۳۸۷ با اعتبار ۹ میلیارد تومان با مخزن ۳.۵ میلیون متر مکعب با برآورد هزینه ۱۷ میلیارد تومان شروع شد، ولی متأسفانه بعد از گذشت چندین سال بنا به دلایل سیاسی کاری متأسفانه پروژه مورد نظر راکد و به حال خود رها شد، که بانیان وضع موجود سد کلاسر گرمی باید جوابگوی مقامات قضائی و مردم باشند.

وی افزود: باید بانیان وضع موجود سد کلاسر گرمی جوابگوی مردم باشند پروژه‌ای که با ۱۷ میلیارد تومان به بهره برداری می‌رسید الان باید بیش از ۳۵۰ میلیارد تومان هزینه شود تا تکمیل و به بهره برداری برسد.

مدیرعامل آب منطقه‌ای استان اردبیل با اشاره به بی مهری مسئولان وقت شهرستان گرمی تصریح کرد: مسئولان سیاسی وقت شهرستان گرمی تحمیل زیان چند صد میلیاردی به مردم زدند که تمامی مدارک و مستندات لازم موجود است و آمادگی کامل داریم در مراجع قضائی نیز ارائه دهیم.

حیدری با بیان اینکه بانیان ضمن ضرر میلیاردی ده ساله مردم گرمی را از نعمت استفاده از این سد محروم کردند، گفت: در بررسی چندین ده مورد مقامات نظارتی و بازرسی هیچ گونه مشکل فنی وجود نداشت و کوچک‌ترین منافع شخص خاصی هم محرز نشد.

علی حیدری اناری

اخبار گرمی را از اینجا دنبال کنید

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/248757

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *