http://didshahr.ir/267400

02:38 :: 1403/03/29

داستان از این قرار است که پرستار این نقشه را کشیده بود که وقتی هیچ کس در خانه نباشد به دختر معلول تجاوز کند.

نقشه پرستار برای تجاوز به دختر معلول

زن ۵۰ ساله گفت: سال ها قبل به خاطر ناسازگاری و اختلافاتی که با همسرم داشتم از او طلاق گرفتم و به همراه پسرم در یک منزل مسکونی زندگی می کردم تا این که روزی پسرم در محیط کارش دچار سانحه شد و قدرت راه رفتن را از دست داد. از آن روز به بعد پسرم که اکنون ۳۰سال دارد، ویلچر نشین شد اما هنوز با این ماجرای وحشتناک کنار نیامده بودم که چندسال قبل برادرم و همسرش نیز در یک حادثه رانندگی جان باختند و دختر آن ها که ناتوان جسمی و حرکتی بود، تنها ماند.

«زیبا»حتی قدرت تکلم نداشت ولی من نتوانستم او را به مراکز نگهداری از معلولان بسپارم. این بود که «زیبا» را هم نزد خودم آوردم تا از او هم در کنار پسرم مراقبت کنم. از سوی دیگر خودم مجبور بودم برای تامین مخارج زندگی در بیرون از منزل کار کنم، به همین دلیل در فضای مجازی به دنبال فردی بودم که از پسرم در منزل مراقبت کند که تنها نباشد و من هم امور مربوط به خواهر زاده ام را انجام می دادم.

خلاصه مرد ۴۰ ساله ای را که مدعی بود قبلا از سالمندان نگهداری می کرده، بدون تحقیق درباره ادعاهایش استخدام کردم و پسرم را به او سپردم. او چنان اعتماد مرا به خود جلب کرد که تقریبا همه امور زندگی ام در دست این مرد ۴۰ ساله بود.

چندماه گذشت تا این که پسرم وحشت زده با من تماس گرفت که خودم را به خانه برسانم. وقتی به منزل رسیدم پسرم گفت:برای خرید سیگار از منزل خارج شدم اما وقتی بعد از دقایقی به خانه بازگشتم«هوشیار» را دیدم که قصد داشت به دختر دایی ام تعرض کند. او هنگامی که به طور ناگهانی مرا دید،بدون برداشتن لوازم شخصی اش فرارکرد.

این زن ۵۰ ساله ادامه داد: تازه فهمیدم که این شیطان کثیف چندین بار دیگر نیز قصد تعرض به این دختر معلول را داشته است. بعد از این ماجرا هم هرچه با گوشی تلفن او تماس گرفتم، خاموش بود اما ای کاش …

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/267400

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *