http://didshahr.ir/267354

00:07 :: 1403/03/26

داستان هوسرانی مرد متاهل موبایل فروش با دختران را بخوانید تا برای حفظ زندگی خود تلاش کنید.

داستان هوسرانی مرد متاهل موبایل فروش با دختران

جوان ۲۵ ساله گفت: ۲۰ سال بیشتر نداشتم که روزی در خیابان عاشق«فریده»شدم و مدتی بعد تصمیم گرفتم با او ازدواج کنم؛ اما زمانی که ماجرای عشق و عاشقی ام را برای خانواده ام بازگو کردم، همه آن ها حیرت زده به هم نگریستند و با این ازدواج مخالفت کردند . پدر و مادرم معتقد بودند عشق های خیابانی فرجامی جز خیانت و طلاق نخواهد داشت چرا که این گونه ارتباط ها فقط به خاطر قیافه های ظاهری و هوس های دوران جوانی رخ می دهد اما من به این نصیحت ها توجهی نداشتم و به این ازدواج اصرار می کردم. از سوی دیگر هم پدرم تاکید می کرد که حتما باید با دختر عمه ام ازدواج کنم در غیر این صورت مرا از ارث محروم می کند.

خلاصه به شدت درمانده بودم و حتی تصمیم گرفتم خانه را ترک کنم و به طرف فریده بروم؛ ولی من تک پسر خانواده ام بودم و با التماس های خواهرانم از این تصمیم منصرف شدم. بالاخره با دختر عمه ام «سوسن» ازدواج کردم. او اگرچه دختری قانع،محجبه و بسیار مهربان بود اما من او را دوست نداشتم، درواقع با زندگی و آینده دختری بازی کرده بودم که هیچ گناهی نداشت و من فقط به خاطر خودخواهی های خودم و خانواده ام او را زجر می دادم. گاهی به بهانه های مختلف با «سوسن»مشاجره می کردم و بعد با حالت قهر از منزل بیرون می رفتم تا ساعاتی را با «فریده»بگذرانم.

از طرف دیگر سوسن که به رفتارهای من مشکوک شده بود موضوع را با پدرم درمیان گذاشت و به همین خاطر درگیری شدیدی بین من و خانواده ام به وجود آمد. به همین دلیل حدود۲ماه را در لاک تنهایی خودم فرو رفتم و «سوسن»هم در این شرایط همه بی ادبی ها و رفتارهای زشت و توهین های مرا تحمل می کرد چون از ماجرای عاشقی خیابانی من اطلاعی نداشت.

سه سال بعد از این ماجرا پسرم به دنیا آمد اما من خوشحال نشدم چرا که هنوز نمی توانستم «فریده» را فراموش کنم و حالا دیگر تولد پسرم نیز نقشه های مرا به هم ریخته بود. در همین روزها «فریده»هم ازدواج کرد و به دنبال سرنوشت خودش رفت و من دوباره تنها شدم .

این بود که به ارتباط با دختران دیگر روی آوردم و با آن ها اوقات بیکاری و استراحتم را می گذراندم چرا که من فروشگاه گوشی تلفن همراه داشتم و هر زمان که می خواستم فروشگاه را تعطیل می کردم و با آن دختران به تفریح و خوشگذرانی می رفتم.

بارها در تنهایی خودم نامه ای برای دختر عمه ام نوشتم تا فرار کنم و به شهردیگری بروم اما باز وجدانم اجازه نمی داد چرا که همسرم در این ماجرا گناهی نداشت و من حتی به او خیانت می کردم. اگرچه با به دنیا آمدن پسرم اندکی به زندگی پایبند شدم و نمی توانستم«سوسن» را ترک کنم ولی هیچ وقت با خودم فکر نکردم که همه این عشق و عاشقی ها، هوس های زودگذر است و بعد از مدتی این هیجان های هوس آلود فروکش می کند و تنها کسی در زندگی برایت باقی می ماند که تو را از جان و دل دوست دارد. طوری غرق در مسیر هوسرانی بودم که عشق زیبای دختر عمه ام را نمی دیدم که برای آسایش من هرکاری انجام می دهد.

خلاصه در این شرایط به مصرف مشروبات الکلی هم روی آوردم و خودم را این گونه فریب می دادم که به خاطر احساس آرامش و فراموش کردن تلخکامی های زندگی باید مشروب مصرف کنم ولی بعد از نوشیدن الکل، دوباره سراغ همسرم می رفتم و او را به شدت با رفتارها و گفتارم آزار می دادم تا جایی که دیگر تحمل «سوسن»به سرآمد و به ناچار تقاضای طلاق داد.

چندین بار با وساطت خانواده ام،«سوسن»مرا بخشید و به زندگی مشترک بازگشت اما رفتارهای زشت من تغییری نکرد. اصلا تصور نمی کردم که زندگی ام در آستانه نابودی قرار دارد و اگر همسرم از من طلاق بگیرد، دیگر آینده ام نابود می شود و هیچ دختری نمی تواند جای او را در زندگی ام بگیرد و عاشقانه مرا دوست داشته باشد.به همین دلیل هم رفتارهای زننده ام را تکرار می کردم اما اکنون که به خودم آمده ام دیگر در قلب «سوسن» جایی ندارم و او هم اصرار به طلاق دارد اما ای کاش …

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/267354

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *