http://didshahr.ir/266320

00:54 :: 1402/11/17

مادر دختر ۱۷ ساله می گوید: دخترم علاقه هوس آلودی به یک مرد ۴۰ ساله پیدا کرده است و نمی دانم باید چه کنم.

علاقه هوس ‎آلود دختر نوجوان به مرد 40 ساله

زن جوان گفت: سال ها قبل و در حالی که ۲۰ ساله بودم  پای سفره عقد نشستم و با جوانی که شاگرد تعمیرگاه خودرو بود، ازدواج کردم؛ اما آرام آرام متوجه شدم که من و «قربان» هیچ تفاهم اخلاقی با یکدیگر نداریم. او مردی درون‎گرا و مغرور بود اما من دختری شاد و خندان بودم که به مسافرت و مهمانی‎های خانوادگی اهمیت زیادی می‎دادم. به همین خاطر همواره با یکدیگر مشکل داشتیم و به مشاجره می‎ پرداختیم.

بالاخره این ناسازگاری‎های اخلاقی به حدی رسید که تصمیم به طلاق گرفتم و تا مرز جدایی هم پیش رفتم اما به خاطر دختر و پسر خردسالم نتوانستم از او طلاق بگیرم؛ چراکه دوست نداشتم فرزندانم زیردست ناپدری یا نامادری بزرگ شوند و در آن سن و سال از محبت پدری محروم بمانند. این درحالی بود که من در یکی از ادارات دولتی استخدام شده بودم و سرکار می رفتم. دراین شرایط دو دخترم را نزد مادرم می گذاشتم تا از آن‎ها مراقبت کند. دخترم که به تحصیل ادامه می داد نیز بسیار آرام و گوشه گیر بود و مدام با درس و مدرسه خود را سرگرم می کرد تا این که در ۱۴ سالگی برایش گوشی هوشمند خریدم تا از تحصیل عقب نماند؛ اما او بلافاصله وارد شبکه های اجتماعی شد و در این میان با مردی ۳۸ ساله ارتباط برقرار کرد که با چرب زبانی و حیله گری او را درفضای مجازی فریب داده بود.

«سحر» با جملات عاشقانه آن جوان مکار، به او دل باخت و تلاش های من برای جدایی آن ها فایده ای نداشت. این علاقه هوس ‎آلود چنان فکر و ذهن دخترم را درگیر کرده بود که چندبار از خانه فرار کرد و نزد آن مرد شیاد رفت و من با هزار بدبختی او را به منزل بازگرداندم. حالا دیگر شب ها خواب نداشتم و در اتاق ها را قفل می کردم تا این رفتارهای ناهنجار و هیجان گونه دخترم تکرار نشود. چرا که می دانستم او آینده خود را به تباهی می کشاند. از سوی دیگر هم وقتی فهمیدم آن جوان ۴۰ ساله به مواد مخدر اعتیاد دارد، ترس و نگرانی ام بسیار دلهره‎آور شد اما او دخترم را که اکنون ۱۷ سال دارد، رها نمی کند و من چاره ای جز توسل به قانون ندارم.

بیشتر بخوانید: نکته ای که همه دانشجوهای دختر و پسر باید بدانند

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/266320

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *