http://didshahr.ir/264926

07:48 :: 1402/09/06

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل ضمن مطلوب ارزیابی کردن مصرف سوخت سی ان جی در منطقه گفت: میزان جایگزینی این سوخت پاک با بنزین موتور در مقایسه با ماه قبل در سال جاری ۳۱.۴ درصد بوده است.

حجت مدنی

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل در جلسه تجزیه و تحلیل داده ها ضمن مطلوب ارزیابی کردن مصرف سوخت سی ان جی در منطقه گفت: میزان جایگزینی این سوخت پاک با بنزین موتور در مقایسه با ماه قبل در سال جاری ۳۱.۴ درصد بوده است.

سید حجت مدنی با اشاره به اهمیت توسعه صنعت سی‌ان‌جی به عنوان سوخت جایگزین و به تبع آن کاهش مصرف بنزین و نتایج مطلوب آن در رشد اقتصادی، کاهش آلاینده‌های زیست محیطی و همچنین ارتقای سلامت جامعه گفت: منطقه اردبیل یکی از مناطق پیشرو در جایگزینی مصرف سوخت سی ان جی به جای مصرف سوخت بنزین موتور می باشد که در چند سال اخیر با توجه به فرهنگ سازی مطلوب و برنامه ریزی های انجام شده، رتبه نخست در رشد مصرف این سوخت پاک در بین مناطق ۳۷ گانه را به خود اختصاص داده است.

مدنی افزود: در هشت ماه گذشته از سال جاری نزدیک به ۱۵۹ میلیون متر مکعب سوخت سی ان جی در سطح استان مصرف شده است که نشان از جایگزینی ۳۱.۴ این سوخت پاک با بنزین موتور نسبت به ماه قبل در سال جاری دارد.

مدنی خاطر نشان کرد: استان اردبیل با ۷۰ جایگاه فعال سی‌ان‌جی، آماده ارائه خدمات سوخت‌رسانی به شهروندان عزیز است.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/264926

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *