http://didshahr.ir/264115

06:53 :: 1402/07/25

نوبخت اژدری در جلسه شورای هماهنگی مدیران سازمان و مدیران کل ادارات اقماری با اعلام این خبر افزود: کسب رتبه اول سازمان جهادکشاورزی…

لوح تقدیرنامه
نوبخت اژدری در جلسه شورای هماهنگی مدیران سازمان و مدیران کل ادارات اقماری با اعلام این خبر افزود: کسب رتبه اول سازمان جهادکشاورزی استان اردبیل در ارزیابی عملکرد جشنواره استانی شهید رجایی در بین دستگاههای اجرایی استان اردبیل در گروه تولیدی و خدماتی در سال ۱۴۰۱ مرهون تلاش های شبانه روزی همکاران مدیریت بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان و سایر همکاران ساعی و پرتلاش سازمان و در دیگر واحدهای تخصصی می باشد.

وی افزود: مدیریت شرکت شهرکهای کشاورزی استان اردبیل نیز در شش ماهه اول سالجاری رتبه برترکشوری را کسب کرد که افتخار بزرگی برای بخش کشاورزی می باشد.

وی بیان کرد: رویکرد ما می بایست به سمت گسترش واحد های گلخانه ای باشد که در تمام فصول سال امکان برداشت محصول وجود دارد و آب بری آن نیز کم است و از طرف دیگر با کارآفرینی برای جوانان تحصیل کرده و بیکار می تواند زمینه ها و بسترهای مناسبی را نیز برای صادرات انواع محصولات گلخانه ای به کشورهای همسایه داشته باشد .

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل ادامه داد : حرکت خوبی در سالهای اخیر در خصوص تعریف و اجرای پروژه ها در واحدهای تخصصی سازمان جهاد کشاورزی اتفاق افتاده و نوید بخش تحول تاثیر گذاری در بخش کشاورزی در سالهای آتی است .

اژدی اضافه کرد به همین دلیل هم می بایست انسجام و همکاری تنگاتنگی فی ما بین همه ادارات اقماری و شرکت های تابعه وجود داشته باشد تا در سایه اتحاد و همدلی کارها به نحو احسن به سرانجام برسد.

وی تاکید کرد تلاش در جهت افزایش تولید و بهبود معیشت مردم برای کاهش و مهار تورم و تلاش مضاعف تا رسیدن به امنیت غذایی می بایست سرلوحه فعالیت کلیه دست اندرکاران بخش تولید بالاخص در حوزه کشاورزی قرار گیرد .

وی ادامه داد : همه ما می بایست پایبند به نظم و قانون اداری باشیم و با روحیه جهادی و تعهد سازمانی هرچه در توان داریم را در راه خدمت به کشور اسلامی بکارگیریم .

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی در خاتمه گفت :خدمت در سنگر مقدس تولید و خودکفایی موهبتی الهی است که همه مان می بایست ارزش آن را بدانیم و لحظه ای از خدمت به جامعه زحمتکش کشاورزی و دامپروری کشور دریغ ننمائیم .

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/264115

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *