http://didshahr.ir/263981

06:18 :: 1402/07/19

علیرضا دلداده مقدم سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل ضمن اعلام خبر فوق گفت: امکان رهگیری و مشاهده آخرین وضعیت صدور کارت هوشمند سوخت در بستر اینترنت و از طریق سامانه سخا امکان پذیر است.

علیرضا دلداده مقدم

علیرضا دلداده مقدم

علیرضا دلداده مقدم سخنگوی شرکت از امکان رهگیری و مشاهده آخرین وضعیت صدور کارت هوشمند سوخت در بستر اینترنت و از طریق سامانه سخا خبر داد، گفت: هم اکنون کلیه مالکین وسایل نقلیه می توانند در بستر اینترنت از طریق آدرس https://sakha.epolice.ir و پس از انجام فرآیند احراز هویت، نسبت به رهگیری کارت هوشمند سوخت وسایل نقلیه خود اقدام نمایند.

دلداده مقدم افزود: اخذ شماره بارکد پستی کارت های صادر شده از طریق این درگاه و بدون مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ نیز میسر است، تا با وارد کردن بارکد پستی مورد اشاره در سامانه رهگیری مرسولات پستی در بستر اینترنت به آدرس www.tracking.post.ir از وضعیت توزیع کارت سوخت خود مطلع شوند.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل خاطر نشان کرد: چنانچه کارت سوخت خودرویی در یکی از باجه های معطله پستی وجود داشته باشد، مالک خودرو می تواند به همراه مدارک شناسایی خود و خودرو به همان باجه معطله ذکر شده در سامانه رهگیری مرسولات پستی مراجعه و کارت خود را دریافت نماید

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/263981

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *