http://didshahr.ir/263880

02:14 :: 1402/07/16

داستان هولناک پدری که دختر ۴ ساله خود را به شدیدترین وضع اذیت کرده بود.

نقاشی دختر

زن جوان گفت: خواهرم حدود ۳ سال قبل در حالی از شوهرش طلاق گرفت که دختری یک ساله داشت، اما بعد از طلاق دچار مشکلات روحی و روانی شد و چندین بار دست به خودکشی زد. در این شرایط و برای آن که سرپناهی داشته باشد و بتواند مخارج زندگی خود و دخترش را تامین کند از ۲ سال قبل به عقد موقت «هوشنگ»درآمد، اما آن مرد هم خلافکار بود و برای گذران زندگی دست به هر خلافی مانند خرده فروشی مواد مخدر می زد و همواره خواهرم را به خاطر فرزند خردسالش تحقیر و سرزنش می کرد.


♥ کلیک کنید: موضوعی مهم در مدارک خودرو که خیلی‌ها نمی‌دانند ♥


او جملاتی شرم آور درباره این دختر بی گناه به کار می برد که هرکسی از شنیدن آن خجالت زده می شد.او حتی خواهرم را وادار کرد تا برایش مواد فروشی کند! خواهرم نیز به دلیل آن که پول و سرپناهی نداشت با خواسته های شوهرش کنار می آمد، ولی از این وضعیت بسیار رنج می برد به طوری که دیگر به یک بیمار اعصاب و روان تبدیل شده بود و حال خودش را نمی فهمید.

او به گونه ای از خود بیخود می شد که دست دخترش را با دندان گاز می گرفت و به جیغ های دلخراش این کودک ۴ساله توجهی نمی کرد. خواهرم بعد از چند ساعت وقتی به حال طبیعی بازمی گشت و متوجه رفتار خطرناک خودش می شد از شدت پشیمانی دست به خودکشی می زد که آخرین بار نیز چند روز قبل با تیغ رگ دستش را زد که ما متوجه شدیم و خوشبختانه از مرگ نجاتش دادیم که هنوز آثار این خودزنی وحشتناک روی ساعد ش وجود دارد.
از سوی دیگر هم ناپدری خواهرزاده ام او را با میله های داغ می سوزاند یا به شدت کتک می زند تا به قول خودش از مزاحمت های این دختر کوچک رها شود.

این در حالی است که خواهرم نیز در برابر کودک آزاری های همسرش سکوت می کند و برای آن که دوباره آواره و سرگردان نشود، رفتارهای بی شرمانه شوهرش را تحمل می کند. دراین وضعیت دلم به حال این کودک معصوم می سوزد؛چراکه هر لحظه توسط پدر و مادرش مورد کودک آزاری قرار می گیرد. این بود که به ناچار با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتم و …

این زوج جوان که حدود ۲ سال از ازدواج موقت آن ها می گذشت با هماهنگی قضایی به مقر انتظامی هدایت شدند.در همین حال زن جوان با ابراز پشیمانی از آزارهای دختر کوچولو گفت:وقتی به دخترم آسیب می زنم انگار خودم نیستم و بعد خیلی زود پشیمان می شوم…

پلیس بعد از ورود به منزل آنهل با صحنه های هولناکی روبه رو شدند که دل هر انسانی را تکان می داد.آثار سوختگی،زخم وکبودی های زیادی که بیانگر کودک آزاری های بی رحمانه بود درحالی روی پیکر دختر ۴ساله دیده می شدکه ساعد مادرش نیز به دلیل زخمی عمیق باندپیچی شده بود.

،با دستور مقام قضایی، دختر۴ساله تحویل نیروهای اورژانس اجتماعی۱۲۳ شد تا به بهزیستی انتقال یابد.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/263880

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *