http://didshahr.ir/263653

06:35 :: 1402/07/04

رئیس اصناف مرکزاستان اردبیل از افتتاح نمایشگاه «مهر و ماه» با محوریت عفاف و حجاب در اردبیل خبر داد.

b575389a 7dbb 43c4 bf21 bb93f9d3f24b
به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مرکز اردبیل؛ عسگر ارغوانی در مراسم افتتاح نمایشگاه “ماه و مهر” که با حضور معاون سیاسی استانداری، فرماندار و جمع کثیری از مسئولان استانی برگزار شد، افزود: هدف از برگزاری نمایشگاه عرضه محصولات با قیمت مناسب به هموطنان است.
وی اظهار کرد: این نمایشگاه با همکاری و همراهی وسازمان صمت برپا شده تا بتوانیم محصولات را با قیمت مناسبت و با تخفیف نسبت به بازار عرضه کنیم. ارغوانی عنوان کرد: آماده همکاری با بازاریان هستیم تا از خدمات ویژه غرفه ها بهره مند و محصولات خود را در این غرفه ها عرضه کنند.
رئیس اتاق اصناف خاطر نشان کرد: این نمایشگاه از تاریخ چهارم تا هفتم مهرماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۰ تا ۱۲ قبل از ظهر و ۱۶ تا ۲۲ بعد از ظهر برای بازدید عموم دائر است.
رئیس صمت اردبیل نیز در حاشیه مراسم افتتاح گفت: نمایشگاه «مهر و ماه» با بیش از ۱۰۰ غرفه در بخش دیداری شامل تاریخچه حجاب و مباحث مربوط به اهمیت حجاب به صورت تابلو و نوشتاری و نرم افزاری در بخش دوم فروشگاه محصولات فرهنگی و ملزومات و البسه عفاف و حجاب و بخش سوم هم به صورت کافه گفتگو و جلسات کارگاهی و پرسش و پاسخ و رفع شبهات برگزار می شود.
مسعود ایرانی با اشاره به اینکه برند حلال در بحث مواد غذایی و خوراک عنوان شده که تمامی افراد جامعه از برند حلال به خاطر بهداشتی بودن از مزایان آن استفاده می کنند، افزود: حجاب هم به عنوان برند باشد تا اصنافی که در این زمینه فعال هستند از مزایا و منافع که برای بشریت دارند به عنوان برند بین المللی از آن استفاده کنند.
ایرانی یادآور شد: برپایی این نمایشگاه طبیعتا رسالت مهمی را ایفا می کند که هم فعالان حوزه حجاب و عفاف هستند و هم آنهایی که در زمینه تولید فعال هستند در این نمایشگاه شرکت کنند و صنایع رشد یافته و با قوت معرفی شوند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل تصریح کرد: نمایشگاه باحضور رضا قاسمیان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل، جمعی از مسئولین ادارات و نهادها و نیز گروه های جهادی و تشکل های مردمی و اقشار مختلف مردم بویژه جوانان در محل سالن اجتماعات نمایشگاه بین المللی اردبیل واقع در ضلع جنوبی مجموعه فرهنگی و تفریحی شورابیل اردبیل برگزار می شود.
ایرانی گفت: این نمایشگاه از تاریخ چهارم تا هفتم مهرماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۰ تا ۱۲ قبل از ظهر و ۱۶ تا ۲۲ بعد از ظهر برای بازدید عموم دایر است.
خبرنگار: عفت آقایاری
مطالب دیگر
  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/263653

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *