http://didshahr.ir/263255

05:15 :: 1402/06/18

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از تحقق ۶۰ درصدی برنامه‌های این شرکت در شاخص برگزاری تورهای صنعتی ویژه بازدید واحدهای تولیدی استان از نمایشگاه‌ها و تولید کنندگان موفق کشور، در پنج ماهه اول سال جاری خبر داد.

هاشم علایی

هاشم علایی ضمن بیان این خبر اظهار کرد: برگزاری تورهای صنعتی از جمله برنامه‌های حمایتی این شرکت برای ارتقاء تکنولوژی و توانمند سازی صاحبان صنایع است که در قالب این برنامه حمایتی، صنعتگران و تولید کنندگان می‌توانند ضمن بازدید از نمایشگاه‌های داخلی و خارجی و واحدهای تولیدی موفق کشور، به تبادل اطلاعات، تجارب و هم رسانی فناوری بپردازند.

علایی از تحقق ۶۰ درصدی برنامه‌های این شرکت در شاخص حمایتی برگزاری تورهای صنعتی خبر داد و افزود: در در پنج ماهه اول سال جاری، ۳ تور صنعتی برای واحدهای تولیدی استان برگزار شده است که در قالب این تورهای صنعتی، ۶۲ واحد تولیدی از نمایشگاه‌ها و واحدهای موفق کشور بازدید کرده‌اند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ادامه داد: استفاده از تجربیات واحدهای موفق و خلاق و همچنین مشورت و رایزنی می‌تواند طرح و ایده نو ایجاد کند و باعث پیشرفت و موفقیت یک واحد تولیدی شود که به همین علت، تورهای صنعتی ابزار بسیار مهمی در این مسیر محسوب می‌شوند.

وی ابراز امیدواری کرد تا با اجرای چنین برنامه‌های حمایتی بتوان در پیشبرد اهداف شرکت شهرک‌های صنعتی که همان حمایت از واحدهای تولیدی است عملکرد مثبتی داشت و در بهبود عملکرد آنان به جهت استفاده از تجربیات سایر تولید کنندگان نیز موثر واقع شد.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/263255

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *