http://didshahr.ir/263164

07:14 :: 1402/06/13

حامد کیخسروی گفت: در راستای این طرح ۹۲۶نفر واجد شرایط از طریق ثبت نام در سایت شناسایی و ۳۸۴ نفر تایید نهایی شده است و ۲۰۶ نفر نسبت به واریز آورده اولیه اقدام کرده اند.

حامد کی خسروی

مدیر کل بنیاد مسکن استان اردبیل در بازدید به همراه معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اردبیل،فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی از طرح مسکن ملی در شهر بیله سوار گفت: مسکن ملی در این شهرستان با احداث ۱۲ بلوک که هر بلوک دارای ۲۰واحد است در حال ساخت می باشد.

حامد کیخسروی خاطر نشان کرد؛ از تعداد ۲۴۰ واحد طرح مسکن ملی این شهرستان، ۱۰۰واحد در مرحله اجرایی و ۱۰۰واحد نیز در مرحله فونداسیون می باشد و با پیشرفت فیزیکی ۳۰درصد در حال انجام است.

وی افزود: در راستای این طرح ۹۲۶نفر واجد شرایط از طریق ثبت نام در سایت شناسایی و ۳۸۴ نفر تایید نهایی شده است و ۲۰۶ نفر نسبت به واریز آورده اولیه اقدام کرده اند.

مدیرکل بنیاد مسکن با اشاره به اینکه در شهر جعفرآباد نیز ساخت ۴۰واحد در دستور کار قرار گرفته است، بیان داشت: نقشه و پروانه ۲۰واحد این شهرستان نیز آماده است و مابقی نیز در حال اجرای می باشد و ۴واحد نیز درمرحله ساخت می باشد.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/263164

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *