http://didshahr.ir/262471

01:05 :: 1402/05/16

این نوعروس می گوید: وقتی صدای دختر غریبه را شنیدم تازه متوجه شدم که شوهرم با چند زن و دختر دیگر هم ارتباط دارد.

صدای دختر غریبه در اتاق خواب نوعروس جوان

زن ۲۰ ساله درباره سرگذشت خود گفت: ۸ سال قبل بود که مادرم از پدر معتادم جدا شد و سرپرستی مرا به عهده گرفت.

او که تحصیلات عالی داشت با نشر کتاب مخارج زندگی من و خودش را تامین کرد تا این که ۳ سال بعد و در ۱۵ سالگی عاشق پسر همسایه شدم و مدتی با «مراد» ارتباط تلفنی داشتم.


♥ کلیک کنید: موضوعی مهم در مدارک خودرو که خیلی‌ها نمی‌دانند ♥


او در مغازه خواربارفروشی پدرش کار می کرد و من هم به هر بهانه ای و برای خرید لبنیات و دیگر مایحتاج زندگی به مغازه آن ها می رفتم که در سر کوچه محل سکونتمان بود.

البته مادرم نیز با خانواده «مراد» رفت وآمد داشت و در مراسم مذهبی یا جشن های محلی به اتفاق آن ها شرکت می کرد.

خلاصه چند ماه بیشتر از ارتباط پنهانی ما نمی گذشت که «مراد» به خواستگاری ام آمد و مادرم نیز به دلیل شناختی که از او داشت بلافاصله پذیرفت چرا که همه اهالی از اخلاق و ادب و افتادگی «مراد» تمجید می کردند، اما هنوز یک سال بیشتر از برگزاری مراسم عقد ما نگذشته بود که پدر «مراد» خواربار فروشی را تعطیل کرد و به این ترتیب «مراد» هم به عنوان راننده در یکی از هتل های هسته مرکزی شهر مشغول کار شد.

در این میان گاهی به رفتارها و تماس های «مراد» مشکوک می شدم اما به روی خودم نمی آوردم چرا که مدعی بود تا ساعت ۳ یا ۴ صبح مشغول کار است و من هم سعی می کردم لوازم راحتی و آسایش او را فراهم کنم.

بالاخره حدود یک هفته قبل جشن عروسی باشکوهی گرفتیم و زندگی مشترکمان را در منزل مادرشوهرم آغاز کردیم، به همین دلیل قرار شد به اتفاق مادر شوهرم نزد پزشک متخصص زنان و زایمان برویم تا با انجام معاینات و آزمایش های تخصصی شرایط مرا برای بارداری بسنجد. در همین حال بود که زنگ تلفن شوهرم به صدا درآمد و من بلافاصله کلید پاسخ را فشار دادم تا «مراد» از خواب بیدار نشود ولی فقط صدای زنی را شنیدم که با گفتن «الو» تماس را قطع کرد.

من هم که از مدتی قبل به رفتارهای همسرم مشکوک شده بودم، بی‌درنگ به بررسی پیام ها و تصاویر و فیلم های درون گوشی پرداختم. از آن چه می دیدم دچار دلهره و شوک شدم چرا که همسرم با حدود ۶ یا ۷ زن و دختر غریبه ارتباط داشت.

اشک ریزان به طبقه پایین رفتم و ماجرا را برای مادر شوهرم شرح دادم. ساعتی بعد به ردزنی تماس مشکوک پرداختیم و از طریق پیام هایی که از همان شماره به گوشی «مراد» ارسال شده بود، به محل کار دختری در مطب یک پزشک رسیدیم و به اتفاق مادرشوهرم به آن جا رفتیم.

آن دختر ۱۸ ساله وقتی ماجرا را فهمید در حالی که بغضی گلویش را می فشرد، به ما گفت که فریب «مراد» را خورده است. او گفت: «مراد» به من وعده ازدواج داده و خودش را جوانی مجرد معرفی کرده بود! طولی نکشید که با عذرخواهی آن دختر، از محل کارش بیرون آمدیم ولی من همچنان به دیگر رفتارهای همسرم نیز مشکوک شده ام. شاید هم وقتی خودم با او به صورت تلفنی ارتباط داشتم، باید به این روز فکر می‌کردم که وقتی پسری با من ارتباط دارد، پس با دختران دیگر هم می تواند رابطه داشته باشد. اکنون نیز به کلانتری آمده‌ام تا چاره ای برای این مشکل پیدا کنم!

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/262471

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *