http://didshahr.ir/262114

01:37 :: 1402/05/01

این زن می گوید: زمانی که زندگی مشترکمان را آغاز کردیم تازه فهمیدم که «کرامت» فردی بی بند و بار است و فساد اخلاقی دارد به گونه ای که مرا نیز وادار به انجام کارهای غیرمتعارف و خلاف اخلاق می کرد.

زن جوان: شوهرم می خواهد با مردان رابطه داشته باشم

زن ۳۶ ساله ای است که با تلاش ماموران انتظامی از خودکشی منصرف شده درباره سرگذشت خود گفت: در خانواده ای متولد شدم که از نظر مالی در سطح پایین جامعه بودیم. پدرم قطعه زمینی در یکی از روستاهای مرزی داشت که با آن مخارج زندگی مان را تامین می کرد اما متاسفانه با بروز خشکسالی در سال های اخیر دیگر زمین کشاورزی را رها کرد و به چوپانی روی آورد ولی باز هم بسیاری از اهالی روستا دام های خود را فروختند و به شهر مهاجرت کردند.


♥ کلیک کنید: موضوعی مهم در مدارک خودرو که خیلی‌ها نمی‌دانند ♥


در این شرایط پدرم نیز بیکار شد و به ناچار برادرم را برای دستفروشی به شهر فرستاد اما درآمد ناچیز او هم کفاف مخارج خانواده ۷ نفره را نمی داد. این گونه بود که پدرم من و خواهرانم را به اولین خواستگارمان شوهر داد تا به قول معروف یکی از نان خورهای سفره اش کم شود.

در این میان من که به ظاهر دختری زیبارو بودم در ۱۳ سالگی پای سفره عقد نشستم و با «کرامت» ازدواج کردم که از آشنایان دور پدرم بود.

با آن که خواستگارم رفتاری خشن و پرخاشگرانه داشت اما جوانی پولدار بود و پدرم علاوه بر شیربها پول زیادی هم از او گرفت و مرا بدون یک تکه جهیزیه به خانه بخت فرستاد.

زمانی که زندگی مشترکمان را آغاز کردیم تازه فهمیدم که «کرامت» فردی بی بند و بار است و فساد اخلاقی دارد به گونه ای که مرا نیز وادار به انجام کارهای غیرمتعارف و خلاف اخلاق می کرد. از سوی دیگر من که دختری با اصل و نسب بودم در مقابل خواسته ها و رفتارهای شرم آور شوهرم مقاومت کردم که او هم با عصبانیت به شدت کتکم زد و مرا از خانه بیرون انداخت چند روزی را در خیابان ها و پارک های شهر سرگردان بودم و نمی توانستم تصمیم درستی بگیرم در این وضعیت به خانه پدرم بازگشتم اما او حتی در حیاط را هم باز نکرد چرا که پول های کرامت را به من ترجیح می داد.

وقتی نزد خواهران و برادرانم رفتم آن ها نیز مرا نپذیرفتند. دیگر از همه جا رانده شده بودم که به ناچار دوباره نزد کرامت بازگشتم و از او عذرخواهی کردم.

خلاصه دو سال بعد صاحب پسری زیبا شدم و احتمال می دادم که رفتارهای زشت همسرم تغییر می کند ولی همه این ها فقط یک رویا بود و «کرامت» نه تنها از خشونت و پرخاشگری هایش دست برنداشت بلکه به رفتارها و خواسته های زشت خود نیز شدت بخشید و قصد داشت از طریق من به اخاذی و درآمدزایی دست یابد.

در این وضعیت بود که من هم با پسر جوانی آشنا شدم و آرام آرام به او دل باختم .«پویا» که خود را خاطرخواه من معرفی می کرد در آغاز این رابطه تلفنی مدعی شد که مرا از این زندگی نکبت بار نجات می دهد. به همین دلیل من هم با او درد دل می کردم و مشکلاتی را که با همسرم داشتم برایش بازگو می کردم تا این که «کرامت» متوجه این رابطه تلفنی شد و دوباره مرا زیر مشت و لگد گرفت تا جایی که دیگر نتوانستم این وضعیت اسفبار را تحمل کنم و بدین ترتیب با یک تصمیم احمقانه به طبقه سوم ساختمان رفتم تا خودم را به پایین پرت کنم و از این شرایط رها شوم که با حضور نیروهای انتظامی از خودکشی منصرف شدم و به همراه گشت انتظامی به کلانتری آمدم …

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/262114

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *