http://didshahr.ir/261946

04:12 :: 1402/04/26

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از تخصیص و هزینه‌کرد بیش از ۱۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه و تکمیل زیرساخت‌های شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان اردبیل خبر داد.

هاشم علایی

هاشم علایی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سال گذشته اعتباری بالغ بر ۱۵۰۰ میلیارد ریال از منابع مختلف داخلی و اعتبارات ملی و استانی برای توسعه و تامین زیرساخت‌های شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان جذب و تخصیص یافته است که از مجموع اعتبارات هزینه شده، ۱۰۰۰ میلیارد ریال مربوط به منابع داخلی این شرکت بوده است که این آمار نسبت به سال گذشته از رشد ۶۱ درصدی برخودار است.

علایی ادامه داد: ۵۰۰ میلیارد ریال دیگر نیز مربوط به اعتبارات ملی و استانی است که خوشبختانه تاکنون بیشتر این منابع جذب و صرف اجرای پروژه‌های عمرانی مختلف در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان شده است و برای اعتبارات باقیمانده نیز، پروژه‌های عمرانی پیمان سپاری و آغاز شده است که به طور حتم این منابع تا پایان شهریور ماه سال جاری جذب خواهد شد.

وی در ادامه از کسب رتبه دوم کشوری این شرکت در حوزه شهرک‌سازی خبر داد و افزود: بر اساس ارزیابی‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‎های صنعتی ایران‌، این شرکت در حوزه شهرک‌سازی و فراهم کردن زیرساخت‌ها، موفق به کسب رتبه دوم در میان ۳۱ استان کشور شده است که این موفقیت بزرگ، با تلاش مسئولان کشوری و استانی و مجموعه مدیران و کارکنان شرکت شهرک‌های صنعتی ممکن شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به عنوان “مهار تورم و رشد تولید”، خاطرنشان کرد: در برنامه ریزی‌های توسعه‌ای این شرکت، تلاش شده است با تامین زمین و اجرای پروژه‌های عمرانی مختلف، نسبت به فراهم کردن بسترهای سرمایه گذاری در استان اقدام شود.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/261946

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *