http://didshahr.ir/261663

07:48 :: 1402/04/17

سید حجت مدنی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت : ​در سه ماهه ​نخست سال جاری، بیش از دو هزار و ۴۴۷ تن گاز مایع در سطح منطقه بصورت الکترونیکی توزیع شده است.

حجت مدنی

سیدحجت مدنی درباره توزیع الکترونیکی گاز مایع با زیر ساخت بانکی در منطقه اظهار کرد: در بازه زمانی یاد شده بیش از دو هزار و ۴۴۷ تن گاز مایع در سراسر استان تامین و توزیع شده است که با آنالیز و مقایسه مصرف این فرآورده در این مدت در قیاس با مدت مشابه سال قبل ۲۳ درصد کاهش مشاهده می شود.

مدنی هدف از اجرای این طرح را تامین و رفاه شهروندان در راستای رعایت حقوق شهروندی، جلوگیری از عرضه خارج از شبکه و استفاده غیر مجاز از گاز مایع و نیز ساماندهی توزیع فرآورده‌های نفتی با استفاده از کارت بانکی سرپرست خانوار در همه شهرستان‌های منطقه اعلام کرد.

مدیر منطقه اردبیل علت کاهش مصرف گاز مایع در سطح منطقه را توزیع الکترونیکی این فرآورده و عدم انجام تراکنش به میزان کافی عنوان کرد.
وی تاکید کرد: با اجرای این طرح، گاز مایع از طریق کارت بانکی سرپرست خانوار که در سامانه تجارت آسان به آدرسnewtejaratasan.niopdc.irثبت‌نام کردند، توزیع خواهد شد.

وی عنوان کرد: افرادی که تاکنون در این سامانه ثبت نام نکرده‌اند نیز می توانند بدون واسطه و به صورت غیر حضوری، با مراجعه به سامانه یاد شده ثبت نام کنند و سیلندر گاز مایع خود را با نرخ مصوب وزارت صمت از طریق کارت خوان و با دریافت رسید سوخت خریداری کنند.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/261663

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *