http://didshahr.ir/261154

05:50 :: 1402/03/28

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ضمن تاکید بر ضرورت ایجاد و گسترش هرچه بیشتر فضای سبز در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، از آغاز اجرای فضای سبز ناحیه صنعتی رضی با مساحت بیش از نیم هکتار خبر داد.

هاشم علایی

هاشم علایی در مراسم آغاز ایجاد فضای سبز ناحیه صنعتی رضی که با حضور جمعی از مسئولان، خانواده معظم شهدا ، واحدهای تولیدی و اهالی منطقه برگزار شد، اظهار داشت: باتوجه به اینکه در سال جاری، احداث ۳ هکتار فضای سبز در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان برنامه ریزی و هدف‌گذاری شده است، امروز شاهد آغاز عملیات اجرایی فضای سبز ناحیه صنعتی رضی با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال هستیم.

وی ادامه داد: احداث فضای سبز ناحیه صنعتی رضی با مساحتی بالغ بر نیم هکتار اجرایی خواهد شد که شامل کاشت بیش از ۶۰۰ اصله درخت و درختچه و اجرای شبکه آبیاری به طول ۱/۱ کیلومتر خواهد بود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، از ایجاد ۲۴۰ هکتار فضای سبز در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تاکنون خبر داد و افزود: توسعه فضای سبز بهترین راهکار ممکن برای کاهش آلودگی‌های محیطی است که این موضوع، ضرورت ایجاد و گسترش هرچه بیشتر فضای سبز در شهرک‌های صنعتی استان را دوچندان می‌کند.

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/261154

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *