http://didshahr.ir/260138

01:57 :: 1402/02/25

این پدر با اشاره به اینکه نمی دانم دخترم در هندوستان چه می کرده ، می گوید: او در هندوستان به ماری جوانا اعتیاد پیدا کرده و خرجش بعد از بازگشت به ایران خیلی بیشتر شده است.

مرد 56 ساله: خرج دخترم خیلی زیاد است

مرد ۵۶ ساله گفت: یکی از دخترانم را برای ادامه تحصیل به کشورهای اروپایی فرستادم که پیشرفت کرد و در امور تحصیلی و شغلی موفق شد، اما «ژینوس» دختر دیگرم را حدود ۶ سال قبل راهی هندوستان کردم. او تازه دیپلم گرفته بود و قصد داشت در یکی از کشورهای خارجی به تحصیلات خودش ادامه دهد به همین دلیل هم کشور هندوستان را انتخاب کرد و من هم به خواست او احترام گذاشتم تا در هر کجای دنیا که دوست دارد تحصیل کند! خلاصه او به هندوستان رفت و من هم ماهانه مبالغ زیادی برایش واریز می کردم تا در کشور غریب مشکلی نداشته باشد.

با آن که هزینه های زیادی را می پرداختم و امیدوار بودم که او روزی به جایگاه خوبی برسد و مدارج علمی را کسب کند، اما متاسفانه بعد از گذشت ۲ سال از این ماجرا تازه فهمیدم که «ژینوس» نه تنها در هندوستان ادامه تحصیل نمی دهد و دانشگاه را رها کرده است بلکه به «ماری جوانا» هم اعتیاد دارد و بیشتر پول هایی را که برایش واریز می کنم صرف خرید موادمخدر می کند به همین دلیل او در حالی به ایران بازگشت که به دختری سرکش و ناسازگار تبدیل شده بود؛ چرا که به خواهرش نیز حسادت می کرد و از پیشرفت های او ناراحت بود.

رفتارهای عذاب آور دخترم به جایی رسید که حتی با مادرش نیز کنار نمی آمد به گونه ای که همسرم مجبور شد به خانه مادرش برود و آن جا زندگی کند.

با همه این تلخکامی ها من همه امکانات رفاهی و تفریحی را برای دخترم فراهم می کردم که دختران هم سن و سال او در خواب هم چنین امکاناتی را نمی دیدند.

«ژینوس» به ماهی و پرنده علاقه دارد و به همین دلیل انواع ماهی و پرندگان گران قیمت را خریداری و از آنان مراقبت می کند. در عین حال هزینه های علاقه او به این موجودات را نیز می پردازم، ولی او هر روز به بهانه هایی مانند این که یکی از ماهی ها بیماری قارچی گرفته و باید آن را نزد متخصص آبزیان ببرد یا پرنده اش شاد نیست، پول زیادی از من می گیرد. از سوی دیگر هم من برای ترک اعتیاد دخترم، او را نزد بهترین متخصصان روان پزشکی بردم، اما باز هم آثار اعتیاد در چهره اش نمایان است و می دانم که پنهانی به مصرف ماری جوانا ادامه می دهد.

در همین شرایط «ژینوس» از من خواست تا پول توجیبی او را از ماهی ۱۰ میلیون تومان به ۲۰ میلیون افزایش دهم. من هم همان روز مبلغ ۴ میلیون تومان به حساب بانکی او واریز کردم، اما هنگامی که از محل کارم بیرون آمدم، چرخ های خودروی گران قیمتم پنچر و درهای آن نیز تخریب شده بود. زمانی که دوربین های مداربسته را بررسی کردم، دخترم را دیدم که خودروام را تخریب می کند، ولی او نه تنها اشتباهش را نپذیرفت و به من توهین کرد بلکه تخریب خودرو را نیز به شخص خیالی اش نسبت داد که او را «کارما» صدا می زند! از سوی دیگر وقتی فهمید که من مبلغ ۴ میلیون تومان به حسابش واریز کرده ام خیلی خونسرد گفت: «پیامک بانک دیر رسید و من آن را ندیده بودم!»

با وجود این، دخترم با سر و صدا در خیابان و آبروریزی، مرا تهدید می کند که با یک ۲۰ لیتری بنزین، خودروام را به آتش می کشد و…

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/260138

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *