http://didshahr.ir/260096

06:02 :: 1402/02/23

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: استفاده از هرگونه افزودنی غیرمجاز نانوایان مجازات حبس درپی خواهدداشت.

دستگاه کارتخوان نانوایی

جلال آفاقی ‌در جلسه بررسی مشکلات مرتبط با نانوایی ها و نحوه نظارت و عملکرد دستگاه های متولی با اظهار اینکه استفاده از هرگونه افزودنی غیرمجاز تهدید علیه بهداشت عمومی تلقی می‌شود، خواستار تشدید نظارت‌ها و معرفی نانوایان متخلف شد.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم رئیس کل دادگستری استان اردبیل در جلسه بررسی مشکلات مرتبط با نانوایی‌ها و نحوه نظارت و عملکرد دستگاه های متولی که با همت این معاونت درمحل دادگستری تشکیل شد، با تاکید بر افزایش نظارت‌ها در حوزه نان، تامین سهمیه متناسب آرد برای استان، تامین کافی و توزیع شایسته خمیرمایه مورد نیاز و هرگونه خرید و فروش احتمالی خارج از شبکه آرد را به عنوان مشکلات مطروحه مرتبط دراین زمینه دانست.

وی در بخش دیگری از سخنان خود استفاده احتمالی نانوایان از موادا فزودنی غیر مجاز را نوعی تهدید علیه بهداشت عمومی دانسته، اظهار کرد: استفاده از هرگونه افزودنی غیرمجاز توسط نانوایان مجازات حبس درپی خواهدداشت.

این مقام قضایی از دستگاههای متولی خواست با افزایش نظارت ها و تشکیل و تشدید گشت های تلفیقی، درصورت احراز تخلف، نانوایان متخلف را به دستگاه قضایی معرفی نمایند.

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/260096

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *