http://didshahr.ir/259862

10:05 :: 1402/02/17

وسوسه های دختر جوان برای جذاب بودن کار دستش داد.

وسوسه های دختر جوان او را نابود کرد

دختر ۲۷ ساله می گوید: از دوران کودکی اندکی ناشنوایی در یکی از گوش هایم داشتم، اما این موضوع هیچ تاثیری در زندگی ام نمی گذاشت به طوری که وقتی تحصیلات دانشگاهی ام را به پایان رساندم در یکی از مدارس مشغول تدریس شدم و از گذشت عمر لذت می بردم چرا که به دانش آموزانم عشق می ورزیدم و از آن ها انرژی می گرفتم، اما در این میان از پیکر لاغرم رنج می کشیدم و دوست داشتم من هم کمی وزن بیشتری داشتم و انواع لباس های زیبا را می پوشیدم. برای آن که اندکی چاق تر شوم به هر توصیه ای گوش می کردم و حتی غذاهای میان وعده بیشتری می خوردم، ولی هیچ تاثیری در افزایش وزنم نداشت. آرام آرام از نگاه های دیگران هم احساس خجالت می کردم و تصورم بر این بود که آن ها با نگاه هایشان مرا سرزنش می کنند. با این موضوع دست به گریبان بودم تا این که آن حادثه شوم رخ داد و زندگی ام را به نابودی کشاند.

یک روز طبق معمول وقتی در شبکه های اجتماعی بودم چشمم به یک آگهی قرص های چاقی و لاغری افتاد. آن آگهی مربوط به زنی بود که در فضای مجازی و به طرز وسوسه انگیزی درباره قرص های لاغری تبلیغ می کرد. با آن که هیچ وقت به این گونه آگهی ها اعتمادی نداشتم و از رسانه ها درباره عوارض خطرناک استفاده از داروهای بدون نام و نشان خیلی شنیده بودم،اما نمی دانم چرا آن تبلیغات را باور کردم. آن زن چنان تصاویر و فیلم هایی از پزشکان متخصص و معروف در صفحه اینستاگرامی خود به نمایش می گذاشت که کمتر کسی باور می کرد با موجودی شیاد و سودجو روبه رو شده است. من هم مانند بسیاری از مشتریانش فریب این تصاویر ساختگی را خوردم و به عنوان خریدار قرص های لاغری در زیر پیج او پیام گذاشتم. بلافاصله با مهربانی و دلسوزی پاسخم را داد و پای درددل هایم نشست، او سپس به تعریف و تمجید از مجموعه داروهای لاغری پرداخت که فقط در عرض چند هفته چندین کیلوگرم وزن اضافه خواهید کرد و…

خیلی زود فریب خوردم و مبلغی به حساب بانکی او واریز کردم ،ولی از همان روز دیگر نحوه رفتار و گفتار آن زن فروشنده تغییر کرد، دیگر به سوالاتم پاسخ نمی داد و من که بعد از مصرف یک ماهه قرص های بی نام و نشانی که برایم ارسال کرده بود، دچار عوارض شدیدی شده بودم، نمی دانستم چه کنم! با هر خواهش و التماسی بود با او تماس گرفتم و به او گفتم که حتی این قرص ها در شنوایی من تاثیر عجیبی گذاشته است ،حتی گوش دیگرم نیز شنوایی ندارد و با عوارض وحشتناکی مانند ریزش مو و بیماری های پوستی روبه رو شده ام، ولی آن زن وقتی دید مطالب منفی زیر پیج اینستاگرامش می گذارم بی درنگ مرا در فهرست سیاه قرار داد و دیگر نتوانستم با او تماس بگیرم.

بعد از چند روز به ناچار به قانون پناه بردم و از او شکایت کردم ،ولی آن زن در جلسات دادگاه حضور نیافت و دادگاه به طور غیابی آن زن را به مجازات حبس و جزای نقدی محکوم کرد. با وجود این، من نزد پزشکان متخصص رفتم و آن ها تشخیص دادند که من بر اثر عوارض ناشی از مصرف قرص های تقلبی لاغری ،شنوایی ام را به طور کامل از دست داده ام. این درحالی است که بعد از اعلام شکایت متوجه شدم او شاکیان زیادی دارد و پاسخگوی هیچ کس نیست! اکنون نه تنها زندگی ام رو به نابودی است بلکه دیگر نمی توانم در مدرسه هم تدریس کنم و به دختری افسرده و گوشه گیر تبدیل شده ام….

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/259862

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *