http://didshahr.ir/259448

09:40 :: 1402/01/27

هاشم علایی گفت:در اولین برنامه کاری خود برای ارتقاء سطح ایمنی و حفاظت از جان و مال واحدهای تولیدی، تلاش شد.

هاشم علایی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: طی تفاهم نامه فی‌مابین شرکت شهرک‌های صنعتی، فرمانداری، شهرداری و شرکت خدماتی شهرک صنعتی خلخال، امور راهبری ایستگاه آتش‌نشانی شهرک صنعتی این شهرستان به شهرداری خلخال واگذار می‌شود.

هاشم علایی بعد از نشست مشترک با فرماندار و شهردار خلخال با اشاره به ایستگاه‌های آتش‌نشانی احداث شده در شهرک‌های صنعتی، اظهار داشت: در اولین برنامه کاری خود برای ارتقاء سطح ایمنی و حفاظت از جان و مال واحدهای تولیدی، تلاش شد تا امور راهبری این ایستگاه‌ها به شهرداری‌ها واگذار شود تا در مواقع بروز حوادث، شاهد کاهش خسارات وارده به واحدهای تولیدی باشیم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در اولین قدم و در کمتر از دو ماه دوره تصدی مدیریت جدید، طی همکاری خوبی که میان فرماندار و شهردار خلخال با شرکت شهرک‌های صنعتی حاصل شد، تفاهم‌نامه‎ واگذاری ایستگاه آتش‌نشانی شهرک به شهرداری خلخال منعقد و راهبری این ایستگاه طی روزهای آتی به شهرداری واگذار خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل با بیان اینکه بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال برای احداث این ایستگاه توسط شرکت شهرک‌های صنعتی استان هزینه شده است، خاطرنشان کرد: این ایستگاه بر اساس استانداردهای روز احداث شده و با خرید خودرو و ادوات آتش نشانی تجهیز شده است.

وی ضمن تشکر از همکاری و همراهی فرماندار، شهردار و اعضای شورای شهر خلخال در انعقاد این تفاهم نامه، اظهار داشت: با آغاز بهره برداری از این ایستگاه، روند ارائه خدمات ایمنی و آتش نشانی به واحدهای تولیدی مستقر در این شهرک ارتقا خواهد یافت و ساکنین شهر خلخال نیز می‌توانند از خدمات آن بهره‌مند شوند.

علایی از آمادگی این شرکت برای واگذاری ایستگاه‌های آتش‌نشانی شهرک‌های صنعتی پارس‌آباد، مشگین‌شهر، گرمی و اردبیل به شهرداری‌ها خبر داد و افزود: به منظور کاهش خطرات و خسارات مادی و انسانی ناشی از حوادث و سوانح غیرمترقبه و با توجه به لزوم ارتقاء سطح ایمنی واحدهای تولیدی و ساکنین همجوار شهرک‌های صنعتی، این شرکت آماده واگذاری امور راهبری ایستگاه‌های احداث شده به شهرداران را دارد تا شاهد کاهش خسارات ناشی از آتش سوزی در این مناطق باشیم.

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/259448

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *