http://didshahr.ir/259248

00:38 :: 1402/01/21

زن و شوهری که در خانه ویلایی خود به کار زباله گردی مشغول بودند، مشخص شد که صاحب چندین آپارتمان هستند.

خرید و فروش خانه‌های میلیاردی با زباله گردی

زوج میان سالی که زباله های زیادی را در منزل ویلایی بزرگ انبار کرده بودند و همسایگان را از بوی تعفن زباله ها رنج می دادند، با شکایت همسایه ها مواجه شدند.

زوج میان سال ساکن در منزل ویلایی هیچ توجهی به اعتراض اهالی نمی کردند و هر روز به دنبال جمع آوری زباله ها و ضایعات بیشتری بودند. آن ها نه تنها زباله های زیادی را در منزل ویلایی بزرگ انبار کرده بودند بلکه تعداد زیادی گوسفند، مرغ و خروس، مرغابی و چندین گربه را هم داخل همین زباله ها نگهداری می کردند تا گربه ها از موش های بزرگ داخل زباله ها تغذیه کنند!

 کلیک کنید:  موضوعی مهم در مدارک خودرو که خیلی‌ها نمی‌دانند 

اینگونه بود که ماموران با حکم پلمب منزل و حکم قضایی را به مرد ۶۵ ساله و همسر ۴۵ ساله اش نشان دادند تا منزل ویلایی را تخلیه کنند، اما این زوج با وجود نارضایتی اهالی محل باز هم حاضر به تخلیه زباله ها و حیوانات نبودند.

فضولات احشام و پرندگان موجب افزایش بسیاری از حشرات مانند سوسک، مگس و حیواناتی مانند موش شده بود که درون حیاط منزل ویلایی پراکنده بودند. بالاخره با تفهیم حکم قضایی توسط عوامل انتظامی، زوج میان سال قانع شدند و قبل از آن که پاکبانان شهرداری، اقدام به تخلیه زباله ها کنند، به طرف برخی از کیسه های حاوی زباله رفتند و از درون آن ها پول های بسته بندی شده و چک پول ها را در حالی بیرون کشیدند که پول ها را با نخ بسته بودند.

خلاصه، کارگران شهرداری بیش از ۱۰ کامیون زباله و ضایعات را از این منزل ویلایی تخلیه کردند که عملیات تخلیه از ساعت ۸ صبح تا شب به طول انجامید اما باز هم زباله ها به طور کامل تخلیه نشد.

این زوج میان سال که طبق اظهارات همسایگان از حدود ۳ سال قبل زباله گردی می کنند و از این روش روزگار می گذرانند از افراد میلیاردر و متمول هستند و در حالی ۳ واحد آپارتمانی را در همان محل به اجاره واگذار کرده اند که دو واحد دیگر آپارتمانی را نیز در دست ساخت دارند و آپارتمان های میلیاردی را خرید و فروش می کنند.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/259248

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *