http://didshahr.ir/258099

05:00 :: 1401/12/13

وکیل شخصی است که با عنوان نماینده و جانشین هم از آن یاد می شود که از سوی فرد دیگری برای انجام کاری مأمور می‌شود.

R13K 202

با توجه به اینکه امروزه وکلا می‌توانند در زمینه‌های مختلف به شما مشاوره حقوقی ارائه بدهند نیاز است که حتما در انتخاب یک وکیل دقت لازم را داشته باشید؛ همه افراد می توانند برای کلیه مشکلات حقوقی و برای تنظیم قراردادهای مختلف از موسسه حقوقی استفاده کنند و مشورت های لازم را دریافت نمایند و در چنین شرایطی وکیل به شما کمک می کنند تا از بروز هرگونه مشکل پیشگیری شود و همچنین ضرر و زیانی در قرارداد برای شما حاصل نگردد. بدین منظور شما می توانید از مشاوره حضوری با وکلای دادپویان یا مشاور تلفنی با وکلای دادپویان استفاده کنید. البته با توجه به فضای رقابتی که بین موسسه های حقوقی مختلف ایجاد شده ، انتخاب با موسسه حقوقی است که وکلای پایه یک دادگستری آن به صورت تخصصی وکالت میکنند و موسسه حقوقی دادپویان نیز با بیش از سی وکیل پایه یک دادگستری، تمام خدمات حقوقی خود را به صورت تخصصی ارائه میدهد.

برای اینکه بتوانید یک وکیل خبره انتخاب کنید می‌توانید از موسسه حقوقی دادپویان استفاده کنید که با تجربه کاری و موفق خود توانسته است مورد رضایت بسیاری از موکلین عزیز باشد؛ این موسسه کار خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز نموده و شامل گروهی از وکلای پایه یک دادگستری می باشد که در حوزه های مختلفی نظیر ملکی، حقوقی، شهرداری، شرکت های تجاری ،کیفری و… دارای تخصص های لازم هستند و می تواند نیازهای مردم را در این خصوص برطرف نمایند.

پس برای دریافت مشاوره های مختلف و ارائه سوالات حقوقی از مشاوره تلفنی با وکیل و مشاوره حضوری با وکیل در دادپویان بهره مند گردید. همچنین می توانید از اپلیکیشن های ارتباطی نظیر واتس اپ، اینستاگرام و… استفاده کنید و از مشاوره رایگان با وکیل بهره مند گردید.

ممکن است برای همه ما مشکلاتی به وجود بیاید که نیاز باشد برای برطرف کردن آن از طریق مراجع قضایی اقدام کنیم و اگر در چنین شرایطی اطلاعات لازم و کافی حقوقی نداشته باشیم درصد روبه‌رو شدن با شکست برای ما بسیار بالا خواهد بود و اما اگر بخواهیم به شیوه صحیح از حق خود دفاع کنیم باید پیش از اینکه تصمیمی بگیریم از یک مشاوره عالی با وکیل خوب و دانایی استفاده کنیم تا در صورت نیاز به طرح دعوی اینکار را وکیل خبره و آگاه انجام بدهد.

R13K 203

انتخاب یک وکیل خوب  و بهترین موسسه حقوقی

شاید فکر کنید که انتخاب وکیل بسیار راحت و آسان است چرا که دفاتر وکالتی بسیار زیادی در سطح شهر وجود دارد که می‌توان به آنها مراجعه کرد و برای انجام امور حقوقی از آنها استفاده نمود ولی شما با هر وکیلی قادر نیستید که به مقصود نهاییتان برسید و در بین وکلای متعدد اندک افرادی به‌عنوان وکلای خبره معرفی می‌شوند و ما برای اینکه بتوانیم در محاکم دادگستری از حقمان دفاع کنیم و به آن برسیم نیاز است که یک وکیل خبره را انتخاب کنیم.

  • یک وکیل خوب قبل از هرچیزی امانتدار است به این معنی که با توجه به ماهیت شغلی خود از سوی موکلین با واقعیت ها و اسرار بسیار زیادی روبرو خواهد شد که نیاز است حتماً امانت داری را پیش بگیرد و محرم اسرار آنها باشد و هیچ وقت تحت هیچ شرایطی اقدام به فاش کردن این اسرار نکند.
  • ویژگی های یک وکیل خوب و پایه یک دادگستری تخصص او به شمار می رود که جزء مهم ترین معیارها در انتخاب وکیل به شمار می رود و قطعاً وکیلی که در یک یا چند مورد دارای تخصص باشد می تواند راهکارهای بهتری را نسبت به یک وکیلی که در تمام جوانب فعالیت می کند به شما ارائه بدهد.
  • درستکار و صادق بودن از دیگر ویژگی‌های وکیل های خبره و باتجربه است چرا که آنها به این واسطه می توانند به ارتقاء شغلی و پیشرفت خوبی دست پیدا کنند و قطعاً چنین وکیلی تنها به فکر حق الوکاله خود نیست و موکل را در کوتاه‌ترین زمان به نتیجه می رساند به جای اینکه آن را درگیر پروسه های وقت گیر و طولانی کنند.
  • با تجربه بودن یک وکیل میتواند در انتخاب راه حلهای بهتر برای شما تاثیر گذار باشد و بسیاری از وکلا به دلیل داشتن تجربه های بیشتر در پرونده های حقوقی با موضوعات خاص برای شما میتوانند راهکارهای بهتر و تاثیرگذارترین را نسبت به وکلای دیگر ارائه بدهند.
  • یک وکیل با روابط عمومی قوی می تواند با دیگران ارتباطی موثر و سریع تر برقرار کند و قطعاً در چنین شرایطی رسیدن شما به موفقیت با درصد بالاتری روبه‌رو می‌شود. از طرفی دیگر چنین وکیلی قادر است که با دیگر همکاران و دوستان خود در خصوص مشکل شما مشورت کرده و همچنین از تجربه‌های آنها نیز استفاده نماید و در نهایت قدرت بیشتری در برقراری ارتباط موثر خواهد داشت.

در چه مواردی ما به وکیل نیاز داریم؟

وکیل شخصی است که با عنوان نماینده و جانشین هم از آن یاد می شود که از سوی فرد دیگری برای انجام کاری مأمور می‌شود و برای موارد مختلفی می‌توان از وکیل استفاده کرد البته به روش های مختلفی از جمله مشاوره تلفنی با وکیل یا مشاوره حضوری با وکیل می‌توان مشورت های لازم و راهنمایی های ضروری را از وکیل دریافت کرد.

R13K 204

شما می‌توانید برای موارد مختلفی از وکیل استفاده کرد که می‌توان به عنوان مشاوره خانواده، کیفری، نفقه، حضانت، ارث، مهریه، طلاق، حکم تخلیه، ضرب و جرح و… اشاره کرد.

در صورتی که شما برای هر کدام از موارد فوق به وکیل نیاز داشتید می توانید از مشاوره حضوری با وکیل بهره مند گردید اما افراد زیادی به دلیل مشغله های مختلف یا مسافت‌های طولانی تصمیم به مشاوره تلفنی با وکیل می‌گیرند که در هر صورت شما می توانید راهنمایی‌های لازم و مشاوره‌های دقیقی را کسب کنید تا بهترین راهکار را انتخاب کنید و به نتیجه ایده آل برسید.

انواع مختلفی از وکیل وجود دارد که هر کدام از آنها مهارت های لازم را در امور مرتبط به خودشان داشته‌اند و البته شغل وکالت همانند دیگر صنف ها دارای درجه بندی و دسته بندی هایی می باشد که می توان به وکیل پایه یک دادگستری و وکیل پایه دو دادگستری اشاره کرد و انواع وکیل شامل وکیل دادگستری یا قضایی و وکیل اداری می باشد.

شما می توانید با وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان از بهترین و باتجربه ترین وکلای حرفه ای استفاده کنید و به بهترین شکل از حق خود در محاکم دادگستری دفاع کنید.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/258099

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *