http://didshahr.ir/257989

00:02 :: 1401/12/11

عروسی که از پدرشوهر خود برای آزادی شوهرش تمنای کرده بود، به حای بدی ختم شد.

کوتاه نیامدن پدرشوهر در برابر خواسته عروس

زن ۲۶ ساله ای که پدر شوهرش را به طرز فجیعی به قتل رسانده درباره سرگذشت خود گفت: ۱۶ سال بیشتر نداشتم که «محمد» به خواستگاری ام آمد. آن زمان شوهرم شغل ثابتی نداشت و مدام شغل های متفاوتی را تجربه می کرد تا این که یک خواربارفروشی (سوپرمارکت) باز کرد.

پدرم مردی کارگر بود و با همان حقوق بازنشستگی روزگارش را می گذراند با وجود این باز هم به مسافرکشی یا جوشکاری می پرداخت تا بتواند هزینه های زندگی را تامین کند اما پدر شوهرم اوضاع مالی خوبی داشت او یک آشپزخانه بزرگ راه اندازی کرده و از درآمد خوبی برخوردار بود.

خلاصه در حالی که ۲ دختر خردسال داشتم شوهرم باز هم دچار ورشکستگی مالی شد و چک های بلامحل کشید. او خواربارفروشی را جمع کرد و به شغل کافی شاپی روی آورد تا درآمد بیشتری داشته باشد اما طلبکارانش چک ها را به اجرا می گذاشتند و او مدعی بود که به دلیل گرفتن پول های ربوی دچار مشکلات حاد مالی شده است. در این شرایط و به علت این که چک هایش برگشت خورده بود، بانک هم حساب او را مسدود کرد. در نهایت شوهرم مرا به بانک برد و به نام من دسته چک ۱۰ برگی گرفت تا آن ها را در بازار خرج کند بعد هم دوباره یک دسته چک ۲۵ برگی از بانک به نام من دریافت کرد و از من خواست تا همه چک ها را یک جا امضا کنم که او بتواند در بازار کاسبی کند و هر بار برای امضای چک نزد من نیاید! من هم به خواسته شوهرم عمل کردم ولی او همه چک ها را به طلبکارانش داده بود در حالی که نمی دانستم این پول ها کجا و چگونه خرج می شود.

وقتی سروکله طلبکارها پیدا شد و آن ها به در منزل پدرم می آمدند او به ناچار در چند مرحله مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان از بدهکاری های شوهرم را پرداخت اما این بدهکاری ها پایانی نداشت تا این که بالاخره شوهرم در ابتدای دی ماه من و دو فرزند خردسالم را رها کرد و گریخت. در این مدت هجوم طلبکاراها به منزل من و پدرم شدت گرفت چرا که آن ها متوجه شده بودند که شوهرم فرار کرده است. پدرم که اوضاع را این گونه دید باز هم مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان دیگر برای اردیبهشت سال آینده چک کشید و به طلبکارها داد تا با کارگری و حقوق بازنشستگی بتواند جای چک ها را پر کند!

او حتی اجاره منزل مرا هم پرداخت تا صاحبخانه من و دو دختر کوچکم را از خانه اجاره ای بیرون نکند که در این شرایط و اوضاع و احوال نمی توانستیم خانه دیگری اجاره کنیم. بالاخره نزد پدر شوهرم رفتم و باز هم از او درخواست کردم تا به من کمک کند اما او که می دانست کمک هایش هیچ فایده ای ندارد مرا سرگردان می کرد. حتی پیشنهاد کردم که قسمتی از آشپزخانه را بفروشد اما او می گفت مگر آشپزخانه یک تکه پارچه است که آن را به دو نیم کنم!

خلاصه به هر خار و خاشاکی چنگ می انداختم تا خودم را از این وضعیت دردناک رها کنم. به پدر شوهرم گفتم با گروگذاشتن سند آشپزخانه مبالغی را رهن بگیرد ولی او این کار را هم نکرد. شوهرم نیز فراری بود و من به شدت دچار ناراحتی های روحی و روانی شده بودم. طلبکارها هم دست بردار نبودند.

دیگر کارد به استخوانم رسیده بود که به خانه پدر شوهرم رفتم او دو زن داشت و قرار بود شب را در منزل مادر شوهر واقعی ام سپری کند وقتی او از سرکار به خانه آمد دیگر حال خودم را نفهمیدم و با چاقو و گوشت کوب به جانش افتادم و ضربات متعددی را به او زدم اما مادر شوهرم بعد از آن که ضربه ای به زیر گردنش فرود آوردم از چنگم گریخت و …

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/257989

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *