http://didshahr.ir/256681

05:19 :: 1401/11/06

نماینده مردم شهرستان‌های خلخال و کوثر گفت: افزایش قیمت گاز مصرفی موجب بروز مشکل در استان‌های سردسیر مانند اردبیل می‌شود. سید غنی نظری…

سیدغنی نظری

سیدغنی نظری گل

نماینده مردم شهرستان‌های خلخال و کوثر گفت: افزایش قیمت گاز مصرفی موجب بروز مشکل در استان‌های سردسیر مانند اردبیل می‌شود.

سید غنی نظری در آیین گرامیداشت سالروز قیام مردم خلخال علیه رژیم ستم‌شاهی گفت: اقدام اخیر وزارت نفت در خصوص افزایش نرخ نرخ گاز بهای مردم موجب ایجاد مشکل در استان‌های سردسیر کشور مانند اردبیل خواهد شد.

نماینده مردم شهرستان‌های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هرگونه افزایش نرخ انرژی باید در قانون بودجه تنظیمی از سوی دولت به مجلس ارسال می‌شود پیش‌بینی و مورد تصویب نمایندگان مجلس قرار گرفته و شکل قانونی داشته باشد.

وی با اشاره به سرمای هوا در شهرستان از تعلل شرکت گاز استان اردبیل در امر تکمیل پروژه های گازرسانی به ۵ روستای بخش خورش رستم خلخال به شدت انتقاد کرد.

نظری با اشاره به تخصیص ۱۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی از محل تبصره ۱۶ به استان اردبیل گفت: با وجود تلاش های صورت گرفته برای تسهیل در پرداخت این وام برای حل مشکل اشتغال در جامعه، هنوز سامانه ثبت نام این تسهیلات هنوز در دسترس مردم قرار نگرفته است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به بررسی لایحه بودجه در مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارکنان دولت با افزایش ۴۲ درصدی تورم پیش‌بینی شده از سوی دولت همخوانی ندارد و دولت باید در افزایش حقوق کارکنان تجدید نظر کند.

نماینده مردم شهرستانهای خلخال و کوثر با بیان اینکه سپاه یک نیروی با ارزش مردمی و زاده انقلاب اسلامی و قانون اساسی کشور و حافظ دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی است از اقدام اخیر پارلمان اروپا در خصوص قرار دادن سپاه در لیست گروه های تروریستی به شدت انتقاد کرد و گفت: این کار اروپایی ها فاقد هرگونه وجاهت قانونی و حقوقی است.

گازرسانی

افزایش نرخ گاز بها در استان های سردسیر نگران کننده است

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/256681

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *