http://didshahr.ir/256208

08:15 :: 1401/10/25

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: هیچیک از واحدهای تولیدی و صنعتی در استان به دلیل افت فشار و یا قطعی گاز تعطیل نشده است.

رامین صادقی

رامین صادقی اظهار کرد: فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی را در استان اردبیل شاهد هستیم و با توجه به سرمای هوا در روزهای اخیر خود صاحبان صنایع سعی کردند تا از سوخت دوم نیز به عنوان سوخت جایگزین استفاده کنند تا تعدیل مصرف گاز اتفاق بیفتد.

وی خاطرنشان کرد: عمده واحدهای تولیدی استان به ذخایر سوخت دوم مجهز شده اند و هیچ مشکلی در ادامه فعالیت و روند تولیدی واحدهای صنعتی را شاهد نیستیم.رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل ضرورت فعال کردن و احیای واحدهای راکد را در شهرهای مختلف یادآور شد و بیان کرد: بیش از ۱۰ واحد تولیدی در شهرستان نمین که به مرحله رکود رسیده بودند با تلاش و پیگیری‌ها به چرخه تولید بازگشته اند.

صادقی از اختصاص تسهیلات و اعتبارات مورد نیاز برای این واحدها تا سقف ۴۲ میلیارد ریال خبر داد و گفت: با راه اندازی مجدد این واحدهای راکد فصت اشغال برای ۱۲۰ نفر در شهرستان نمین به عنوان قطب صنعتی استان فراهم آمده است.

وی افزود: در دو ماه پایانی سال تمام تلاش ما بر این است تا واحدهای نیمه تمام و در آستانه افتتاح به بهره برداری رسیده و امکان ایجاد فرصت‌های اشتغال بیشتر در حوزه صنعت فراهم آید.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل ادامه داد: با سرمایه گذاری‌هایی که در دو سال آینده پیش بینی شده استان اردبیل به باشگاه هزار اشتغال حوزه صنعت در کشور ملحق می‌شود تا سهم اشتغال بخش صنعت بیش از این شکوفا شود.

فشارسنج کارخانهFactory barometer

تعطیلی واحد صنعتی به دلیل قطعی گاز تکذیب شد

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/256208

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *