http://didshahr.ir/255555

07:59 :: 1401/10/08

مدیر پایانه مرزی بیله‌سوار از افزایش ۱۶۶ درصدی تردد مسافر از پایانه مرزی بیله سوار خبر داد.

مسافر ترمینال

لطف‌اله بابایی در بازدید از پایانه مرزی بیله‌سوار با بیان این‌که در ۹ ماه گذشته سال جاری ۵۳ هزار و۸۹۲ نفر مسافر از این پایانه تردد کرده‌اند اظهار کرد: نسبت به مدت مشابه سال قبل که تردد مسافر از پایانه مرزی بیله‌سوار ۲۰هزار و۲۶۷ نفر بود، امسال رشد چشم‌گیری را در این حوزه شاهد هستیم.

وی با اشاره به این‌که از این تعداد ۳هزار و۱۷۶ نفر مسافران ایرانی و ۵۰ هزار و۷۱۶ نفر نیز مسافران خارجی است، افزود: مسافران ایرانی به‌صورت پیاده و مسافران خارجی نیز با اتوبوس تردد کرده‌اند.

مدیر پایانه مرزی بیله‌سوار مسافران ورودی ایرانی را ۳هزار و ۱۴۴ نفر و خروجی ایرانی را نیز ۴۲ نفر عنوان کرد و ادامه داد:در مدت یاد شده ۲۲ هزار و۵۰۴ نفر مسافر خارجی وارد مرز شده که در مقایسه با سال گذشته که ۱۰ هزار و۷۶۳ نفر مسافر بود، امسال ۱۰۹درصد افزایش را نشان می‌دهد.

بابایی، خروج ۲۸ هزار و۲۱۲ نفر مسافر خارجی را از پایانه مرزی بیله‌سوار در ۹ ماهه گذشته سال جاری یادآور شد و گفت: نسبت به مدت مشابه سال قبل که تعداد مسافران خروجی خارجی ۹ هزار و۵۰۰ نفر بود افزایش ۱۹۷ درصدی را در تردد مسافران خروجی خارجی از مرز شاهد هستیم.

وی در ۹ ماهه گذشته از تردد ۵۰۴ هزار و ۱۰۳ دستگاه ناوگان اعم از پروخالی در پایانه مرزی بیله‌سوار خبرداد و افزود: در این مدت ۴۳ هزار و ۴۸۷ دستگاه وارد مرز و ۵۹ هزار و ۵۲۶ دستگاه نیز از مرز خارج شده است.

مسافر

تردد مسافر از پایانه بیله سوار افزایش یافت

مطالب دیگر
  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/255555

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *