http://didshahr.ir/255302

06:31 :: 1401/09/30

داود شایقی اظهار کرد: با جمع بندی نیاز استخدامی استان قرار است از طریق استانداری اردبیل درخواست جذب نیرو در استان به رئیس سازمان امور استخدامی ارائه شود تا مجوز لازم برای استخدام‌های جدید دریافت شود.

داود شایقی

داود شایقی

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: ۳۰ درصد پست‌های اداری در این استان خالی است و تلاش می‌شود تا با استخدام و جذب نیروهای جدید این خلا پر شود.

داود شایقی اظهار کرد: با جمع بندی نیاز استخدامی استان قرار است از طریق استانداری اردبیل درخواست جذب نیرو در استان به رئیس سازمان امور استخدامی ارائه شود تا مجوز لازم برای استخدام‌های جدید دریافت شود.

وی افزود: با توجه به اینکه سیل عظیمی از نیروهای استخدامی بازنشسته خواهند شد ما به شدت نیازمند جذب نیروهای جدید هستیم تا خلا به وجود آمده در ادارات جبران شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل افزود: همه ساله در ۲ نوبت آزمون استخدامی به صورت کشوری برگزار می‌شود که در آخرین آزمون برگزار شده در سال جاری هشت هزار نفر در این استان رقابت کردند که ۴۰۰ نفر آنها جذب ادارات شدند.

شایقی با اشاره به مطالعه توسعه و اشتغال استان ادامه داد: در بحث اشتغال، مطالعات توسعه و اشتغال در روستاهای بالای ۴۰ خانوار به انجام رسیده تا در ۶۰۰ روستای استان سند جامع تهیه شود.
وی اظهار کرد: براساس آخرین سرشماری در سال ۹۵ تعداد ۶۵ هزار بیکار در این استان به ثبت رسیده که جذب همه این نیروها در بخش اداری امکانپذیر نیست و باید از ظرفیت بخش خصوصی استفاده شود تا فرصت‌های اشتغال برای افراد بیکار فراهم آید.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل بیان کرد: البته نباید از ظرفیت‌های صنعتی استان اردبیل در بحث اشتغال غفلت کرد و ضرورت دارد در این حوزه برنامه‌ریزی‌ها و هدفگذاری‌های درست و لازم انجام شود.

شایقی بیان کرد: ۳۰۰ میلیارد ریال پاداش پایان خدمت بازنشستگان ۲۴ دستگاه استان اردبیل با تامین اعتبارلازم چند روز پیش به صورت کامل پرداخت شد.

وی ادامه داد: بخشی از پاداش پایان خدمت بازنشستگان استان اردبیل شهریورماه سال گذشته پرداخت شده که رقمی معادل ۶۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بوده است.

background job

مجوز لازم برای استخدام های جدید در ادارات دریافت می شود

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/255302

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *