http://didshahr.ir/254646

07:52 :: 1401/09/15

شرکت گاز استان اردبیل در پی شروع موج سرما و یخبندان و افزایش میزان استفاده از شهروندان درخواست کرد تا اقدامات لازم را در صرفه‌جویی مصرف گاز انجام دهند.

علمک گاز

برودت هوا و بارش برف که از اواخر هفته گذشته در استان اردبیل آغاز شده، تشدید شده و میزان مصرف گاز بویژه توسط مشترکان خانگی را بالا برده و موجب افت فشار گاز در برخی محلات شهرستان های سردسیر استان شده است.

شرکت گاز استان اردبیل امروز در اطلاعیه‌ای با اشاره به احتمال افت فشار و قطعی گاز با ادامه روند مصرف کنونی اعلام‌کرد: شهروندان لازم است برای جلوگیری از افت فشار و قطعی گاز، در مصرف خود صرفه‌جویی کنند.

این شرکت به اهالی استان توصیه کرده است با خاموش کردن وسایل گرمایشی اضافی امکان بهره‌مندی از این نعمت الهی را برای تمام هموطنان در سراسر کشور فراهم کنند.

این شرکت در اطلاعیه خود افزوده است: هر اندازه مشترکین حضور فعال در مصرف بهینه سوخت داشته باشند به همان اندازه صنایع وابسته به گاز از جمله نیروگاه‌ها و جایگاه‌های CNG با محدودیت و قطعی گاز مواجه نخواهند شد.

شاخص برخورداری جمعیت شهری استان اردبیل از گاز طبیعی ۱۰۰ درصد است و با پایان عملیات اجرایی گازرسانی به ۱۰۸ روستای این استان شاخص بهره‌مندی جمعیت روستایی استان اردبیل از گاز طبیعی به بالای ۹۹ درصد رسیده و در زمره استان‌های سبز کشور از لحاظ دسترسی به سوخت پاک قرار خواهد گرفت.

 

هشدار شرکت گاز اردبیل در پی شروع موج سرما

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/254646

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *