http://didshahr.ir/254112

06:57 :: 1401/09/01

آتش سوزی در یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی اردبیل(۲) خساراتی بر جای گذاشت.

روح اله برادران حیدری

در اثر بروز آتش سوزی در یکی از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی اردبیل۲ ، قسمتی از این واحد تولیدی مورد حریق قرار گرفت و خساراتی برجا گذاشت.

روح اله برادران حیدری در این خصوص اظهار داشت: در اثر وقوع آتش سوزی بعد از ظهر روز گذشته در یک واحد بازیافت کاغذ و تولید کارتن در شهرک صنعتی اردبیل۲ ، خوشبختانه با حضور به موقع عوامل آتش نشانی شهرک صنعتی اردبیل۲، شهرستان های اردبیل، نمین و فرودگاه اردبیل و همچنین مدیریت بحران استان، این آتش سوزی مهار و از سرایت آتش به سالن تولید اصلی، سالن رنگ و سوله های همجوار جلوگیری شد.

وی با بیان اینکه آتش سوزی در محل دپوی مواد اولیه و در محوطه بیرونی این واحد تولیدی اتفاق افتاد تصریح کرد: شدت این حادثه به حدی بود که با استفاده از ۶ خودوری آتش نشانی و چندین دستگاه و ماشین آلات سنگین، اطفاء حریق تا ۶ صبح به طول انجامید.

روح اله برادران حیدری ادامه داد: خوشبختانه این حادثه خسارات جانی در برنداشت ولی متاسفانه باعث از بین رفتن مواد اولیه و ضایعات کاغذ این واحد تولیدی در محوطه بیرونی شد.

سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل ضمن تشکر از حضور به موقع آتش نشانان در محل حادثه، یادآور شد: رعایت موارد ایمنی و اقدامات پیشگیرانه یکی مواردی است که باید به طور جدی توسط واحدهای تولیدی پیگیری و انجام شود تا در مواقع بروز حوادث، شاهد حداقل خسارات وارده به واحدهای صنعتی باشیم.

آتش نشانی

جزئیات آتش سوزی در شهرک صنعتی اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/254112

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *