http://didshahr.ir/249043

05:26 :: 1401/04/21

اهلی خاطرنشان کرد: این شرکت از تمامی ظرفیت های ممکن برای تامین زیرساخت ها در شهرک های صنعتی استفاده خواهد کرد تا شاهد حضور بیش از بیش سرمایه گذاران در استان باشیم

محمد اهلی

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: با اقدامات و تلاش های انجام یافته و بر اساس ارزیابی های انجام شده توسط سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، خوشبختانه شرکت شهرک های صنعتی اردبیل در سال گذشته در اکثر شاخص های ابلاغی جزو استان های موفق و برتر بوده است.

بمحمد اهلی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: امروزه شهرک های صنعتی به عنوان اصلی ترین ابزار توسعه و اولین محل ورود سرمایه گذاران به استان، نقش محوری و اساسی در توسعه صنعت دارند که این نشان از لزوم توجه هرچه بیشتر به توسعه شهرک های صنعتی دارد.

وی ادامه داد: خوشبختانه در چند سال اخیر، حجم ورود سرمایه گذاران به شهرک های صنعتی از افزایش چشمگیری برخوردار بوده است که این شرکت تلاش کرده با برنامه ریزی ها و اجرای پروژه های عمرانی متنوع، زیرساخت های لازم را برای حضور آنان مهیا سازد.

اهلی تصریح کرد: با توجه به برنامه های ابلاغی و شاخص های در نظر گرفته شده برای شرکت شهرک های صنعتی، خوشبختانه در اکثر شاخص ها شاهد تحقق صد درصدی این شاخص ها بودیم که این موضوع نشان از توجه مسئولان استان به حوزه صنعت دارد.

اهلی نمونه این موفقیت را کسب رتبه برتر شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل در حوزه تامین اعتبارات عمرانی در میان ۳۱ استان کشور برشمرد و افزود: در کنار این رتبه برتر که شرکت شهرکهای صنعتی اردبیل مورد تقدیر معاون وزیر صمت قرار گرفت، در سایر شاخص ها نیز از وضعیت بسیار مطلوبی برخوردار بودیم به نحوی که استان اردبیل جزو چند استان برتر بوده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل تصریح کرد: البته با استفاده از نقاط قوت و تجربیات سال گذشته و تقویت نقاط ضعف تلاش خواهیم کرد تا در سال جاری نیز در تحقق شاخص های در نظر گرفته شده موفق تر عمل کنیم.

اهلی خاطرنشان کرد: این شرکت از تمامی ظرفیت های ممکن برای تامین زیرساخت ها در شهرک های صنعتی استفاده خواهد کرد تا شاهد حضور بیش از بیش سرمایه گذاران در استان باشیم.

محمد اهلی:تلاش برای حل مشکلات واحدهای تولیدی

تلاش برای حل مشکلات واحدهای تولیدی

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/249043

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *