http://didshahr.ir/248380

12:39 :: 1401/06/04

این زن52ساله با اشاره به اینکه با ارثی که از پدرم باقی مانده بود، یک خودرو خریدم تا مسافرکشی کند، می گوید: ولی او با پراید زنان را به خانه می آرود.

زن52ساله: کار شوهرم سوار کردن زنان است

زن52ساله می گوید: 22 ساله بودم که با «اردلان» ازدواج کردم چرا که پدرم اوضاع مالی خوبی نداشت و من هم بیشتر از مقطع ابتدایی درس نخوانده بودم هنوز یک ماه از مراسم عقدکنان نگذشته بود که روزی همسرم با یک بهانه واهی مرا به شدت کتک زد.

آن زمان به ناچار از نامزدم شکایت کردم وقتی دادگاه از من شاهد خواست برادر شوهرم به دادگاه آمد و علیه برادرش شهادت داد که اخلاق و رفتار پرخاشگرانه ای دارد! همین موضوع باعث شد تا اردلان کینه برادرش را به دل بگیرد و به فکر انتقام جویی باشد.

او بالاخره مانند عقرب نیش خودش را زد و با سخن چینی و دروغ گویی زندگی دختر برادرش را از هم پاشید و او را مطلقه کرد با وجود این من به زندگی با او ادامه دادم و صاحب یک پسر و دختر شدم که اکنون پسرم 23 ساله و دخترم 15 ساله است.

هنگامی که دخترم را باردار بودم آن قدر کتک خوردم و دچار ناراحتی های روحی و روانی شدم که جنینم دچار ضایعه نخاعی شد.

بعد از آن که دخترم به دنیا آمد چندین بار تحت عمل جراحی قرار گرفت اما همه این درمان ها بیهوده بود و در نهایت «فریده» از کمر به پایین فلج شد این درحالی بود که ما اوضاع مالی خوبی نداشتیم و به ناچار هر سال منزل اجاره ای را تغییر می دادیم چرا که همسرم نمی توانست اجاره صاحبخانه ها را پرداخت کند و آن ها هم ما را بیرون می کردند حتی مدتی مجبور شدیم در یک مغازه زندگی کنیم تا این که به کمک آشنایان و خیّران دخترم را به مرکز نگهداری معلولان سپردیم تا کمی از مشکلاتمان کاسته شود از سوی دیگر نیز پسرم به خاطر فشارهای شدید روحی و روانی دچار بیماری های اعصاب شده است و اکنون بیکار و علاف روزگارش را سپری می کند و مرا نیز کتک می زند از سوی دیگر همسرم نیز سرگذر نمی رفت و بیکار بود به همین خاطر با ارثیه پدری ام یک دستگاه پراید خریدم تا با آن مسافرکشی کند و هزینه های زندگی را بپردازد.

اما خیلی زود متوجه شدم که او نه تنها با این خودرو کار نمی کند بلکه مدام زنان غریبه را سوار می کند و شیوه خیانت را در پیش گرفته است، دیگر نمی توانستم رفتارهای زشت و زننده او را تحمل کنم به همین دلیل یک روز به طور ناگهانی زودتر از معمول از سرکار به خانه بازگشتم و زن غریبه ای را در منزلم دیدم بلافاصله با پلیس 110 تماس گرفتم و آن ها را به کلانتری آوردم ولی باز هم برای حفظ این زندگی مشترک از خیانت او چشم پوشیدم و رضایت دادم اما باز هم همسرم دست از این رفتارهای ناشایست برنداشت تا این که من هم تصمیم به طلاق گرفتم و …

زن52ساله: شوهرم با پراید زنان را به خانه می آرود

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/248380

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.