http://didshahr.ir/247903

06:42 :: 1401/03/28

صدیف بدری اظهار داشت: پرداخت مطالبه پیمانکاران راه و شهرسازی در دستور کار است و در همین راستا اجرای فعال پروژه‌های راه و شهرسازی با جدیت در دستور کار است

صدیف بدری

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: شناسایی ساختمان‌های ناایمن و تشدید نظارت‌های فنی در اجرای پروژه‌ها جزو اولویت‌های مهم و اساسی است که توجه به رفع مشکلات پیمانکاران برای تسریع در اجرای پروژه‌ها در دستور کار است.

صدیف بدری اظهار داشت: پرداخت مطالبه پیمانکاران راه و شهرسازی در دستور کار است و در همین راستا اجرای فعال پروژه‌های راه و شهرسازی با جدیت در دستور کار است و با توجه به این که کارها بدون دغدغه در حوزه راه و شهرسازی اجرایی می‌شود امید می‌رود بخشی از پروژه‌ها تا پایان امسال با مساعدت مالی و جذب به موقع اعتبارات به اتمام برسد.

وی بیان کرد: استفاده از ظرفیت‌های موجود و استفاده از قانون برنامه و بودجه تا سقف ۵۰۰ میلیارد تومان برای هر پروژه سبب مشخص شدن سهم پروژه‌ها می‌شود که در این زمینه نیازمند تسریع در انجام برنامه‌ها و تصمیم‌گیری‌ها هستیم و باید سهم پروژه‌ها توسط وزارت اقتصاد، برنامه و بودجه و بانک مرکزی مشخص شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از مشکلات پیمانکاران در اجرای پروژه‌ها می‌توان به کمبود منابع مالی اشاره کرد و با توجه به این که اعتبارات به صورت اسناد خزانه در بودجه امسال پیش‌بینی شده تمام تلاش ما بر این است تا فرصت خوبی را برای استان در بعد عمرانی و زیرساخت تسهیلاتی فراهم کنیم و بیشترین استفاده از بودجه برای عمران و آبادانی راه‌های روستایی استان رقم بخورد.

بدری تصریح کرد: شناسایی ساختمان‌های ناایمن و تشدید نظارت‌های فنی در اجرای پروژه‌ها جزو اولویت‌های مهم و اساسی است که درصدد هستیم با تمهیدات به عمل آمده و نظارت‌های میدانی و توجه به رفع مشکلات پیمانکاران برای تسریع در اجرای پروژه‌ها شاهد تحقق اهداف مورد نظر باشیم و مشکلات و موانع را برطرف کنیم.

وی عنوان کرد: فراهم‌سازی شرایط برای ارائه تسهیلات و نیز تامین زیرساخت‌های لازم در این زمینه برای تحقق برنامه‌های اجرایی در راهسازی جزو اولویت‌های مهم و اساسی است و نباید از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ شود بلکه باید با تامین اعتبارات لازم شاهد اتمام پروژه‌های مربوطه باشیم.

صدیف بدری:پرداخت مطالبه پیمانکاران راه و شهرسازی در دستور کار

پرداخت مطالبه پیمانکاران راه و شهرسازی در دستور کار

 

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/247903

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *