http://didshahr.ir/247833

06:15 :: 1401/03/26

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: ۱۲۵ مدرسه استان اردبیل با یک‌هزار و ۱۰ کلاس درس آماده استقبال از میهمانان فرهنگی هستند.

هتل

ترحم رستمی در جلسه ستاد اسکان فرهنگیان استان اردبیل اظهار کرد: از ۲۸ خردادماه تا ۱۵ شهریور سال‌جاری آماده پذیرش فرهنگیان مسافر در پایگاه‌های اسکان تابستانی هستیم.
وی تصریح کرد: همچون سال‌های گذشته تکریم میهمانان تابستانی از اولویت‌های ستاد اسکان فرهنگیان استان است.

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به ایجاد ۱۹ پایگاه اسکان در سطح نواحی و مناطق استان اردبیل گفت: ۱۲۵ مدرسه با یک‌هزار و ۱۰ کلاس درس آماده پذیرایی از همکاران فرهنگی و خانواده‌های آنها است‌.

رستمی افزود: از مجموع کلاس‌های آماده شده برای اسکان، ۳۲۸ کلاس در گروه «ویژه»، ۲۸۷ کلاس در گروه «الف» و ۳۹۵ کلاس نیز در گروه «ب» خواهد بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: کلاس‌های گروه ویژه برخوردار از امکاناتی شامل یخچال، تلویزیون، بالش، پتو، فرش و موکت است و به صورت ویژه برای فرهنگیان تدارک دیده شده است.

رستمی با اشاره به اینکه تعداد نزدیک به ۵۰۱ نفر به عنوان عوامل اجرایی در پایگاه‌های اسکان تابستانی فعالیت خواهند داشت، اضافه کرد: تعداد کلاس‌های درس بر اساس پیش‌بینی تعداد مسافر مهیا شده و ۱۲ کلاس درس و پنج سالن ورزشی در اردبیل و سرعین نیز به عنوان رزرو اضطراری آماده خواهد شد تا در صورتی که تعداد مسافران فرهنگی زیاد باشد، از ظرفیت این فضاها نیز استفاده شود.

اردبیل آماده استقبال از خانواده‌های فرهنگیان

اردبیل آماده استقبال از خانواده‌های فرهنگیان

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/247833

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *