http://didshahr.ir/246373

07:11 :: 1401/02/19

همزمان باهفته معلم ،مراسم بزرگداشت مقام معلم با حضور همسر همکاران که به شغل شریف معلمی اشتغال دارند، در سالن شهید سلیمانی ستاد شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل برگزار شد.

لوح تقدیرنامه

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل در این مراسم ضمن تبریک هفته معلم، اظهار داشت:تک تک پزشکان ،پرستاران،مهندسین،حقوقدانان و …دست پرورده ی معلمان هستند .

حسین قدیمی افزود:هرچه مقام معلمان بالاتر رود مقام و ارزش آن جامعه افزون تر می شود.
وی گفت:شغل معلم فقط تعلیم نیست ،پرورش اخلاق،رفتار،تفکر و دیدگاه دانش آموزان نیز بر عهده ی معلمان می باشد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل در ادامه این مراسم هم چنین معلمان را سفیران انرژی دانست که می توانند در فرهنگ سازی مصرف بهینه انرژی و ارزش آن ، برای دانش آموزان و آینده سازان جامعه بسیار موثر باشند .

قدیمی تشکیل کارگروهی متشکل از معلمان حاضر در مراسم را به منظور آموزش و فرهنگ سازی همگانی مدیریت مصرف برق در مدارس استان ، در قالب سفیران برق خواستار شد .

رویا اللهقلی پور مشاور مدیر عامل در امور زنان و خانواده و مدیر دفتر روابط عمومی شرکت نیز در این مراسم ضمن تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم ،تصریح کرد:کارکنان شرکت توزیع نیروی برق ،ارمغان آور روشنایی و معلمان عزیز ارمغان آور دانایی هستند .

وی در ادامه ضمن درخواست همکاری از معلمان حاضر در مراسم در زمینه فرهنگ سازی مصرف بهینه برق،به بیان روش های مصرف بهینه برق در بخش خانگی پرداخت.

اللهقلی پور هم چنین امکانات سامانه برق من را تشریح کرد و الگوی مصرف برق در مناطق عادی و گرمسیر در ماه های غیر گرم و ماه‌های گرم سال را نیز متذکر شد .

در ادامه این مراسم که روز دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ، با حضور مدیرعامل ،معاونین و برخی مدیران برگزار شد،از همسر همکاران در شغل شریف معلمی ،با اعطای لوح و بسته های فرهنگی مدیریت مصرف برق تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است در شرکت توزیع برق استان اردبیل ۳۶ همسر همکار در شغل شریف معلمی در سطح استان مشغول خدمت می باشند .

مراسم بزرگداشت هفته معلم در شرکت برق اردبیل

مراسم بزرگداشت هفته معلم در شرکت برق اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/246373

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *