http://didshahr.ir/243291

05:31 :: 1400/12/03

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: در راستای حمایت از مشاغل آسیب دیده و کارگران در استان اردبیل یک هزار ۶۵۰ نفر در سال جاری بیمه بیکاری دریافت کرده اند.

بیکاری

بهروز رحیم زاده در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه یکی از مأموریت‌های اصلی این اداره کل صیانت از نیروی کار است، اظهار کرد: طی سال گذشته ۸۴ بنگاه اقتصادی مشکل دار دارای بیش ۱۰۴۰ نفر نیروی کار مورد حمایت قرار گرفت.

وی در خصوص صدور مجوز بازنشستگی پیش از موعد برخی کارگران نیز گفت: ۱۳۲۶ نفر از کارگران مشاغل سخت و زیان آور شناسایی و مورد تأیید قرار گرفت.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با بیان اینکه طی یک سال گذشته بیش از ۱۶۵۰ نفر بیمه بیکاری دریافت کرده اند گفت: به منظور نظارت بر حسن انجام قانون کار در واحدهای کارگاهی استان تعداد ۱۳۴۸۰ فقره بازرسی از واحدهای کارگری و بنگاه‌های اقتصادی و تولیدی استان صورت گرفت.

رحیم زاده با اشاره به تلاش برای ایجاد سازش در پرونده‌های شکایت کارگری و کارفرمایی عنوان کرد: تعداد ۸۴۶۳ پرونده شکایت کارگری و کارفرمایی در مراجع حل اختلاف استان مورد رسیدگی قرار گرفته و منجر به صدور رأی شد.

وی از تأیید صلاحیت بیش از ۵۰ شرکت خدماتی جهت شرکت در مناقصات دولتی خبر داد وبیان کرد: کارشناسان این حوزه با توجه به قابلیت و میزان کارآیی هر کدام از این مجموعه‌ها در اردبیل بررسی‌های لازم را انجام داده و مطابق با حرفه و توان تخصصی هریک از شرکت‌ها مجوزهای لازم صادر شده است.

چند نفر در اردبیل بیمه بیکاری دریافت کردند؟

چند نفر در اردبیل بیمه بیکاری دریافت کردند؟

چند نفر در اردبیل بیمه بیکاری دریافت کردند؟

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/243291

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *