http://didshahr.ir/266536

01:10 :: 1402/12/08

این پسر می گوید: کالاهایی در سایت بارگذاری می کردم و وقتی زنان برای دیدن آنها به خانه می آمد نقشه ام را اجرا می کردم.

ترفند جوان 17 ساله برای آوردن زنان به خانه

نوجوان ۱۷ ساله ای گفت: یک سال بیشتر نداشتم که مادرم بر اثر ابتلا به سرطان درگذشت و پدرم در مدت کوتاهی با زن جوان دیگری ازدواج کرد.

او سرپرستی من و برادرم را به عهده گرفت اما زمانی که خودش صاحب فرزند شد، دیگر هیچ اهمیتی به من نمی داد. برادرم که بزرگ تر بود، به سرکار رفت و زندگی مستقلی تشکیل داد ولی من باید رفتارهای نامادری ام را تحمل می کردم.

او برای من غذا درست نمی کرد و کتکم می زد حتی یک بار به خاطر شکستن بشقاب مرا چند ساعت در اتاق تاریک زندانی کرد به گونه ای که در ۵ سالگی فهمیدم کسی مرا دوست ندارد!

پدرم درگیر اعتیاد بود و فقط حرف های همسرش را باور می کرد. خلاصه رفتارهای خشن و توهین آمیز نامادری ام موجب شد تا نفرتی عجیب از زنان پیدا کنم و آن ها را به چشم دشمن می نگریستم تا این که مدتی قبل یکی از دوستانم که چند سال از من بزرگ تر است ادعا کرد که برخی کالاهای ارزان قیمت را در سایت های واسطه گری خریداری می کند و سپس به مبلغ بیشتری به فروش می رساند! و این گونه درآمد کسب می کند!

من هم به تقلید از او همین کار را کردم و کالاهایی را به زنان می فروختم اما یک روز زنی شبیه نامادری ام را دیدم که سفارش بخاری داده بود. انگار همه نفرت ها در وجودم لبریز شد و تصمیم به عقده گشایی گرفتم. آن زن را به بهانه بازدید بخاری به منزل کشاندم و با همه احساس نفرتم او را تهدید کردم تا با ترساندن او، از زنان انتقام بگیرم. دو بار دیگر هم زمانی که در خانه تنها بودم با گذاشتن آگهی فروش پتو و بخاری در سایت واسطه گری، زنان را به خانه می کشاندم و با ترساندن آن ها عقده گشایی می کردم!

ولی چند روز قبل هنگامی که خیلی بی پول بودم و گوشی تلفنم خراب شده بود، کارت بانکی پسر همسایه را به زور از او گرفتم که مشغول خرید کالا از فروشگاه بود. سپس با رمز بانکی که با تهدید از او گرفته بودم به یک موبایل فروشی رفتم و ابتدا یک گوشی خریدم و بقیه پول را هم مقداری خوراکی گرفتم! ولی خیلی زود پدر آن کودک از من شکایت کرد و نیروهای کلانتری مرا دستگیر کردند. با وجود این دوست ندارم به خانه نامادری ام بازگردم چرا که …

بیشتر بخوانید: نکته ای که همه دانشجوهای دختر و پسر باید بدانند

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/266536

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *