http://didshahr.ir/264029

05:53 :: 1402/07/22

میر سعید سید متین اظهار کرد: در حال حاضر تمامی شهرهای استان با ضریب نفوذ ۱۰۰ درصد از نعمت گاز طبیعی بهره مند می باشند و در حوزه روستایی نیز ضریب نفوذ گاز طبیعی به بیش از ۹۸ درصد رسیده است و هم اکنون عملیات گازرسانی به ۴۵ روستای استان اردبیل در دست اجراء می باشد.

میرسعید سیدمتین

جلسه هم اندیشی با حضور حجه الاسلام و المسلمین حاج آقای حائری زاده رئیس امور روحانیون شرکت ملی گاز ایران، روحانیون و ائمه جماعات ادارات ستادی و شهرستانی شرکت گاز استان اردبیل ، اعضای شورای اقامه نماز در سالن جلسات ستاد مرکزی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل،

میر سعید سید متین، مدیر عامل این شرکت در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شرکت گاز استان ؛ اظهار داشت: در حال حاضر تمامی شهرهای استان با ضریب نفوذ ۱۰۰ درصد از نعمت گاز طبیعی بهره مند می باشند و در حوزه روستایی نیز ضریب نفوذ گاز طبیعی به بیش از ۹۸ درصد رسیده است و هم اکنون عملیات گازرسانی به ۴۵ روستای استان اردبیل در دست اجراء می باشد.

وی با اشاره به این مهم که در کنار فعالیت اجرایی و خدمت رسانی ، شرکت گاز استان در حوزه فرهنگی نیز پیشرو می باشد؛ افزود: اقدامات فرهنگی متنوعی در سطح شرکت گاز برای کارکنان ، خانواده و جامعه مخاطبین صورت گرفته و نیاز هست در این بخش از افراد متعهد و متخصص نیز بهره ببریم.

در ادامه این جلسه رئیس شورای اقامه نماز و امور روحانیون شرکت ملی گاز ایران ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع صمیمی کارکنان شرکت گاز استان اردبیل ، افزود: شرکت ملی گاز ایران با تلاش همه مدیران و مساعی اعضای شوراهای فرهنگی گازهای استانی در بین چهار شرکت اصلی رتبه برتر را کسب نموده است.

حجه الاسلام و المسلمین حاج آقای حائری زاده، تکریم ارباب رجوع و رفتار شایسته با مشترکین و متقاضیان را جزو فرهنگ سازمانی غنی شرکت ملی گاز ایران عنوان نمود و گفت: برنامه ریزی های گسترده ای در رابطه با کارهای فرهنگی در مورد خانواده های کارکنان صورت گرفته است و امید داریم با حمایت مدیران ارشد اجرایی نماییم.

این مقام مسئول با اشاره به خلاء عاطفی بین فرزندان و والدین در خانواده ها ، در خصوص برگزاری اقدامات فرهنگی برای خانواده کارکنان و جامعه هدف این طرح تاکید نمود و گفت: طبق تحقیقات صورت گرفته در حال حاضر میزان ارتباط پدران و فرزندان در سطح خانواده در روز به ۱۷ دقیقه رسیده است که زنگ خطری برای خانواده هاست.

این مقام مسئول در پایان نیروی انسانی مستعد و پر تلاش شرکت را از یک سو و زحمات مبلغان دلسوز و آگاه ادارات را از سوی دیگر ، از مهم ترین عوامل در جهت گسترش مقوله نماز و ارزشهای دینی دانست و گفت: روحانیون معزز بعنوان منادیان دین مبین اسلام و مبلغان آیین تشیع در جامعه و بالاخص در شرکت گاز نقش بسیار مهمی در ارتقاء فرهنگ دینی و اسلامی دارند.

گفتنی است در این جلسه روحانیون محترم ضمن ارائه گزارشی از برنامه های خود در ادارات مربوطه، پیشنهادات خود را در جهت ارتقاء برنامه های فرهنگی و تعامل بیشتر روحانیون و کارکنان مطرح نمودند.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/264029

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *