http://didshahr.ir/263324

07:15 :: 1402/06/20

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل ضمن اعلام خبر فوق افزود: بیش از ۲۱۵ میلیون لیتر نفتگاز در پنج ​ماهه نخست سال جاری در سطح استان تامین و در بخش های کشاورزی، صنایع، حمل و نقل و حرارتی مصرف شده است.

حجت مدنی

سید حجت مدنی با بیان اینکه مصرف نفتگاز در منطقه اردبیل در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۱ درصد کاهش یافته است، گفت: این میزان سوخت در بخش های کشاورزی، صنایع و حمل و نقل در سطح منطقه مصرف شده است.

مدنی افزود: از مجموع بیست و سه هزار و ۵۳ دستگاه تراکتور تعداد بیست و دو هزار و ۸۰۷ دستگاه و از مجموع یک هزار ۴۳۶ دستگاه کمباین یک هزار و ۴۰۸ دستگاه پلاک گذاری شده است.

وی اجرای طرح توزیع الکترونیکی سوخت بخش کشاورزی را گامی بزرگ در جهت تحقق سیاست های دولت الکترونیک، تکریم ارباب رجوع و تحقق ‌حقوق شهروندی عنوان کرد، گفت: متقاضیان سوخت بخش کشاورزی می‌توانند با مراجعه به سامانه https://newtejaratasan.niopdc.ir و تکمیل اطلاعات درخواستی، نسبت به ثبت درخواست خود جهت دریافت سهمیه سوخت مورد نیاز اقدام کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل یادآور شد: اجرای طرح پلاک گذاری ادوات کشاورزی نقش بسزایی در مدیریت مصرف سوخت ‌بخش کشاورزی استان و جلوگیری از عرضه خارج از شبکه نفتگاز داشته و تامین و توزیع سوخت ‌مورد نیاز بخش کشاورزی استان یکی از رسالت های این شرکت بوده که با تلاش همکاران و همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان این امر به خوبی ‌محقق شده است .

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/263324

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *