http://didshahr.ir/263069

02:10 :: 1402/06/10

شهردار اردبیل گفت: بر اساس دستورالعمل ابلاغی از وزارت کشور شهرداری برنامه ریزی مناسبی را در اعزام ماشین آلات و اکیپ‌های خدمات رسان به رائرین انجام داده است.

محمود صفری: خدمات رسانی شهرداری اردبیل به زائرین اربعین

خبرنگار: علی رضا وکیلی 

شهردار اردبیل در مراسم بدرقه تیم خدماتی شهرداری به مرز خسروی و مهران گفت : ۲۷ دستگاه اتوبوس برای جابجایی زائران اربعین حسینی تدارک دیده شده تا با اعزام آنها به مرز مهران و خسروی بتوانیم خدماتی را به زائران کربلای معلی انجام دهیم.

وی تصریح کرد: در کنار عزیمت ۲۷ دستگاه اتوبوس شهری ، ۲ دستگاه خودروی آتش نشانی نیز به همراه اکیپ‌های مجهز و کارآزموده به مناطق مرزی خسروی و مهران اعزام می‌شوند تا شاهد خدمات رسانی در مواقع اضطراری به زائران و مسافران مسیر حرکت اربعین حسینی باشیم.

محمود صفری گفت: شهرداری اردبیل یک دستگاه خودروی حمل زباله و چهار دستگاه ون را نیز به مناطق مرزی خسروی و مهران و مسیر پیاده روی اربعین حسینی ارسال می‌کند تا خدمات رسانی را به نفع زائران انجام دهند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: بر اساس دستورالعمل ابلاغی از وزارت کشور و تاکید مسئولان استانی، شهرداری برنامه ریزی مناسبی را در اعزام ماشین آلات و اکیپ‌های خدمات رسان انجام داده تا در این ایام گرم سال زائران کربلای معلی به راحتی بتوانند سفر معنوی خود را در قالب همایش جهانی اربعین انجام دهند.

شهردار اردبیل اضافه کرد: علاوه بر شهرداری، سایر نهادها نیز با حضور در این مسیر به زائران خدمات رسانی خواهند کرد ولی مجموعه شهرداری با نیتی خالص و به دور از دغدغه و نگرانی‌های روزمره به دنبال ارائه خدمات رضایت بخش به نفع زائران کربلا هستند تا در این مسیر رضایت آنها را فراهم کنند.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/263069

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *