http://didshahr.ir/262484

05:34 :: 1402/05/16

مدیرعامل خانه مطبوعات استان از برگزاری مراسم گرامیداشت روز خبرنگار با حضور مسئولان استان در سالن همایش های پارک بانوان خبر داد.

خبرنگار

علیرضا وکیلی افزود: جهت گرامیداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و پاسداشت روز خبرنگار با همکاری خانه مطبوعات استان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری اردبیل روز سه شنبه ۱۷ مرداد مراسمی در سالن اجتماعات فرهنگسرای بانوان برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: در این مراسم از تعدادی از خبرنگاران بازنشسته استان تجلیل بعمل خواهد آمد و همچنین از سرپرستان نمونه روزنامه های سراسری در استان تقدیر خواهد شد.

وکیلی ادامه داد: تجلیل و قدردانی از مدیران مسئول برخی از نشریات محلی و پایگاههای خبری فعال در استان از دیگر برنامه های مراسم روز خبرنگار خواهد بود.

مدیرعامل خانه مطبوعات استان با اشاره به اینکه ۲۲۲ رسانه در استان اردبیل فعال می باشد، اضافه کرد: خانه مطبوعات استان ۲۰۰ عضو دارد که ۳۰ درصد از آن را بانوان و ۷۰ درصد را آقایان تشکیل می دهد.

این فعال رسانه ای خاطرنشان کرد: در روز خبرنگار با حضور هیأت مدیره و تعدادی از اعضای خانه مطبوعات استان عطرافشانی و قرائت فاتحه بر سر مزار شهداء و خبرنگاران فقید استان انجام خواهد شد.

وکیلی افزود: در این مراسم از زحمات کلیه اعضای خانه مطبوعات استان با اهدای لوح تقدیر قدردانی می شود.

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/262484

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *