http://didshahr.ir/262007

01:09 :: 1402/04/28

این دختر جوان می گوید: وقتی به سن نوجوانی رسیدم، افکار شیطانی و رفتارهای پدرم را تجربه کردم.

دختر 23 ساله: افکار شیطانی پدرم را تجربه کردم

دختر ۲۳ ساله درباره سرگذشت توضیح داد: در خانواده ای مرفه بزرگ شدم و تنها فرزند خانواده بودم باآن که در رشته تربیت بدنی دانش آموخته شدم اما به قول معروف ظاهرم از سر درونم خبر می دهد چرا که به مصرف سیگار آلوده هستم و روزی ۲ پاکت سیگار را دود می کنم! من همه ناهنجاری ها و مسیرهای خلاف را از همان دوران نوجوانی تجربه کرده و اکنون به آخر خط رسیده ام ولی من تنها مقصر این گونه رفتارهای زشت و زننده نیستم چرا که از همان دوران کودکی، پدرم را در همین مسیر دیدم به گونه ای که رفتارهای او تاثیر بدی بر روح و روانم گذاشت.


♥ کلیک کنید: موضوعی مهم در مدارک خودرو که خیلی‌ها نمی‌دانند ♥


آن زمان وقتی مادرم به سرکار می رفت، پدرم نیز مرا با خود به مهمانی ها و پارتی های مختلط می برد و من از همان زمان شاهد هنجارشکنی های اجتماعی بودم و پدرم را می دیدم که چگونه در مسیر خلاف و خیانت قدم برمی دارد جالب آن که مادرم نیز این ماجراها را می دانست اما هیچ گاه دم برنمی آورد و سکوت می کرد تا این که وقتی به سن نوجوانی رسیدم، افکار شیطانی و رفتارهای پدرم را تجربه کردم.

متاسفانه من برای فرار از این آسیب های روحی به مصرف سیگار روی آوردم و بعد هم با شرکت در دورهمی های دوستانه به نوشیدن مشروبات الکلی آلوده شدم و …دیگر انواع خلاف های اجتماعی برایم عادی شده بود و با پول هایی که از پدرم می گرفتم در مسیر غلط زندگی گام برمی داشتم و خودم را با کلمه «انتقام از دیگران» توجیه می کردم. بالاخره مدتی قبل با پسر جوانی دوست شدم که ۵ سال از خودم کوچک تر بود. تصور می کردم از این طریق می توانم عقده های درونی ام را بگشایم و از این مشکلات رها شوم ولی اوضاع بدتر شد چرا که «مهرداد» مدام مرا اذیت می کند و نه تنها حمایت های مالی می خواهد بلکه مرا تهدید می کند که تصاویر و فیلم هایی را که از این ارتباط خیابانی دارد در فضاهای مجازی منتشر می کند.

من نمی دانستم او یک شیاد حرفه ای است و از سرگذشت تلخ من سوء استفاده می کند. به همین دلیل هم ماجرای خیانت های پدرم را در قرارهای خیابانی برایش بازگو کردم و او هم از همه این موارد فیلم تهیه کرده است و اکنون ادعا می کند که آن فیلم ها را در اختیار پدرم می گذارد. وقتی ماجرا به این جا رسید افکار شیطانی انتقام دوباره در وجودم شعله ور شد و تصمیم گرفتم از این پسر تازه به دوران رسیده انتقام وحشتناکی بگیرم تا آرام شوم اما باز هم ترسیدم که خودم در گرداب بدبختی دیگری بیفتم و …

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/262007

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *