http://didshahr.ir/260898

07:20 :: 1402/03/21

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از تکمیل اجرای پروژه آبرسانی به ناحیه صنعتی پارس‌آباد با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال خبر داد.

هاشم علایی

هاشم علایی در جریان بازدید از ناحیه صنعتی پارس‌آباد اظهار داشت: ناحیه صنعتی پارس‌آباد با مساحت ۱۰۰ هکتار از جمله نواحی صنعتی مهم استان اردبیل محسوب می‌شود که برنامه ریزی‌ها برای تکمیل زیرساخت‌های آن انجام شده است.

علایی ادامه داد: از جمله مشکلات حال حاضر این ناحیه صنعتی، کمبود آب صنعتی است که برای حل این مشکل، پروژه تامین آب از کانال‌ مغان در حال انجام است که برای اجرای آن، اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

وی از تکمیل این پروژه مهم زیرساختی در سال جاری خبر داد و افزود: اجرای این پروژه شامل ایستگاه پمپاژ آب، مخزن بتنی ۱۰۰۰ مترمکعبی و خط انتقال آب به طول ۵ کیلومتر است که پس بهره برداری از آن، مشکل تامین آب واحدهای تولیدی ناحیه صنعتی پارس‌آباد مرتفع خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از واگذاری ۵۲ قرارداد واگذاری حق بهره برداری زمین با سرمایه گذاران در ناحیه صنعتی پارس‌آباد خبر داد و افزود: تاکنون ۸ واحد تولیدی در این ناحیه صنعتی به مرحله بهره برداری رسیده‌اند که زمینه اشتغال برای بیش از ۱۰۰ نفر را در شهرستان پارس‌آباد فراهم کرده‌اند.

علایی در پایان ضمن تاکید بر رفع موانع تولید و حمایت از واحدهای تولیدی، از تلاش مجموعه مسئولان استان برای تامین زیرساخت‌های لازم در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خبر داد و ابراز امیدواری کرد تا با اقدامات انجام شده، شاهد افزایش تولید و اشتغال در استان باشیم.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/260898

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *