http://didshahr.ir/260381

06:53 :: 1402/03/02

رئیس شعبه ویژه خانواده شورای حل اختلاف شهرستان اردبیل گفت: جوان معتاد به عشق همسر و زندگی‌اش ترک اعتیاد کرده و به زندگی مشترک خود ادامه داد.

وکیل دادگاه Court

حجت الاسلام تیمور محمودی  در جمع خبرنگاران با اشاره به وجود یک پرونده با ویژگی خاص در میان پرونده‌های سازشی ماه‌های گذشته شورای حل اختلاف اظهار کرد: در این پرونده مرد جوان به خاطر گرفتار بودن در دام اعتیاد، امید به زندگی را از دست داده و همسر و زندگی مشترک خود را رها کرده بود.

وی افزود: همسر این جوان معتاد به ناچار مهریه خود که تعداد ۲ هزار و ۸۰۰ عدد سکه تمام بهار آزادی بود را به اجرا گذاشته تا از این طریق و تحت فشار گذاشتن شوهرش از یکدیگر طلاق گرفته و جدا شوند.

رئیس شعبه ویژه خانواده شورای حل اختلاف شهرستان اردبیل با بیان اینکه طبق اظهارات زن جوان از ته دل راضی به طلاق و جدایی نبود، گفت: اعضای شعبه ویژه خانواده با تشکیل جلسه‌های متعدد و با گفت‌وگو، ارشاد و راهنمایی مرد جوان را نسبت به آینده و عواقب بد اعتیاد و جدایی از همسر و زندگی آگاه کردند.

حجت الاسلام محمودی از مختومه شدن پرونده اعتیاد جوان اردبیلی خبر داد و خاطرنشان کرد: در نهایت با رضایت و سازش طرفین به زندگی مشترک بازگشتند.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/260381

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *