http://didshahr.ir/259592

06:32 :: 1402/02/04

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: ۵۵ نفر در دهمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی در این استان استخدام می‌شوند.

داود شایقی

داود شایقی

داود شایقی  اظهار کرد: روند ثبت‌نام برای دهمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی از طریق سازمان اداری و استخدامی کشور آغاز شده و در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در دسترس متقاضیان است.

وی افزود: مهلت ثبت‌نام از ۲۳ فروردین تا امروز چهارم اردیبهشت ماه سال‌جاری است و متقاضیان می‌توانند در این مهلت باقی مانده ثبت‌نام خود را انجام دهند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل زمان برگزاری آزمون را ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ اعلام کرد و گفت: این آزمون همزمان با سراسر کشور به شکل فراگیر در استان اردبیل نیز برگزار می‌شود.

شایقی افزود: سهمیه‌های استخدامی بر اساس دستگاه‌های متقاضی استان اردبیل تعریف شده که بالاترین آمار در این استخدام مربوط به مرکز تحقیقات کشاورزی با ۱۳ نفر و کمترین آمار استخدامی نیز مربوط به پست‌ بانک و اداره کل گمرک هر کدام با جذب ۲ نفر است.

وی بیان کرد: در این آزمون اداره کل راه و شهرسازی ۱۱ نفر، پست بانک ۲ نفر، اداره کل گمرک ۲ نفر، اداره کل امور مالیاتی ۱۱ نفر، اداره کل پزشکی قانونی سه نفر، مرکز تحقیقات کشاورزی ۱۳ نفر، اداره کل ثبت اسناد و املاک پنج نفر و اداره کل شیلات نیز هشت نفر سهمیه معرفی کردند تا شاهد استخدام ۵۵ نفر در قالب این آزمون در استان باشیم.

شایقی اضافه کرد: بعد از اعلام نتایج اولیه قرار شده تا مراحل دیگر استخدامی و گزینش توسط این دستگاه‌ها انجام و جذب سهمیه ۵۵ نفری را در دستگاه‌های استان شاهد باشیم

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/259592

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *