http://didshahr.ir/259043

02:43 :: 1402/01/15

جوان فوق لیسانس که به اتهام نگهداری و فروش مشروب دستگیر شده بود سرگذشت خود را برای ما بازگو کرده است.

فروش مشروبات الکلی با مدرک کارشناسی ارشد
Foreign and handmade alcoholic beverages

جوان ۳۲ ساله ای که به اتهام توزیع شبکه ای انواع مشروبات الکلی خارجی و دست ساز دستگیر شده است، درباره سرگذشت خود گفت: زمانی که ۱۱ سال بیشتر نداشتم فرزند طلاق نام گرفتم چرا که پدرم مردی خشن و عصبی بود، او مادرم را کتک می زد و به دلیل بیماری اعصاب نمی توانست رفتارش را کنترل کند تا جایی که مادرم را با چاقو زد و به همین دلیل هم کارشان به طلاق کشید.

بعد از این ماجرا من و خواهرم نزد مادرم ماندیم و پدرم به دنبال سرنوشت خودش رفت. در این شرایط مادرم برای تامین هزینه های زندگی در خانه های مردم کار می کرد تا این که خواهرم ازدواج کرد ولی من به تحصیلاتم ادامه دادم و ۱۳ سال قبل با دختری ازدواج کردم که یکی از دوستان مادرم معرفی کرده بود.

با آن که هزینه های زندگی مشترک بر دوشم بود ولی تحصیل را رها نکردم و تا مقطع فوق لیسانس مدیریت درس خواندم اما گویی سرنوشت با من سر ناسازگاری داشت چرا که بعد از ازدواج دچار انحرافات اخلاقی و روابط خارج از عرف شدم و در حالی که دخترم ۵ سال بیشتر نداشت اختلافات بین من و همسرم شدت گرفت چرا که من هم به او سوء ظن پیدا کرده بودم و احتمال می دادم که او نیز رفتارهای خارج از عرف با دیگران دارد.

بالاخره از یکدیگر جدا شدیم اما این جدایی فقط حدود ۶-۵ ماه طول کشید و دوباره به خاطر دخترم (ژینوس) او را به عقد موقت خودم درآوردم تا در کنار یکدیگر به زندگی مشترک مان ادامه بدهیم. این درحالی بود که مادرم دچار بیماری های روماتیسمی شده بود و دیگر نمی توانست کار کند. من هم که گویی تاریکی روزگار را بر دوشم حمل می کردم در یکی از بانک های خصوصی استخدام شدم ولی به دلیل تعدیل نیرو، کارم را از دست دادم و با خودرویی که داشتم در یکی از تاکسی های اینترنتی مشغول به کار شدم.

در همین حال مدتی بعد تصادف کردم و خودرویم را هم از دست دادم. بعد از این ماجرا حرفه خالکوبی را آموختم و به درآمدزایی از این راه پرداختم.

سرانجام حدود دو ماه قبل بود که برای خرید لوازم خالکوبی به تهران رفتم. در آن جا یکی از دوستانم را دیدم که در زمینه فروش مشروبات الکلی و مواد مخدر در نقاط مختلف شهر فعالیت داشت. به پیشنهاد او تصمیم گرفتم به جای خرید لوازم خالکوبی (تتو) یک محموله مشروبات الکلی خارجی بخرم، البته او و دوستانش پیشنهاد فروش مواد مخدر را هم به من دادند اما من ۵۰ میلیون تومان مشروبات الکلی از او خریدم که چند روز بعد محموله مشروبات را برایم فرستادند و من هم آن ها را در منزل جاساز کردم تا توزیع کنم اما ماموران به طور غافلگیرانه وارد منزلم شدند و همه این محموله را قبل از توزیع توقیف کردند. البته آن ها در جست وجوی سلاح هم بودند که سلاحی را در منزلم پیدا نکردند! اکنون نیز مادرم بیرون از کلانتری منتظر ایستاده است تا از فرجام من اطلاعاتی کسب کند و …

مطالب دیگر
  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/259043

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *